Uroda i sport - najnowsze artykuły

 • Aqua aerobik - jakie ma zalety i komu jest polecany?
 • Oksybrazja: na czym polega zabieg oksybrazji?

  Oksybrazja: na czym polega zabieg oksybrazji?

  Oksybrazja, czyli peeling tlenowo-wodny, to zabieg, który jest dobrą alternatywą dla mikrodermabrazji, manualnego oczyszczania skóry oraz peelingu kawitacyjnego. Zabieg jest odpowiedni dla osób z wrażliwą i bardzo delikatną skórą, dla których inne, bardziej agresywne zabiegi nie są polecane. Oksybrazja delikatnie złuszcza skórę, oczyszcza ją, reguluje wydzielanie sebum oraz rozjaśnia przebarwienia.

 • Sauna fińska - zalety, przeciwwskazania. Jak korzystać z sauny fińskiej
 • Jakie funkcje ma frezarka do paznokci, jak jej używać?
 • Nafta kosmetyczna: dobra dla włosów. Właściwości i stosowanie nafty kosmetycznej w pielęgnacji

  Nafta kosmetyczna: dobra dla włosów. Właściwości i stosowanie nafty kosmetycznej w pielęgnacji

  Nafta kosmetyczna jest to produkt, który pomimo, że często bywa określany babcinym, nie traci na popularności i cały czas ma wielu zwolenników, którzy używają go do pielęgnacji swoich włosów. Nic dziwnego, ponieważ nafta kosmetyczna ma wiele dobroczynnych właściwości, które pozytywnie wpływają na kondycję włosów. Jest to przy tym produkt tani i wydajny, a także dostępny w każdej aptece oraz drogerii.

 • Masaż balijski - na czym polega i komu jest polecany?
 • Liposukcja: jak wygląda zabieg odsysania tłuszczu?

  Liposukcja: jak wygląda zabieg odsysania tłuszczu?

  Liposukcja jest to zabieg, który polega na odsysaniu tłuszczu i stosowany jest, gdy inne metody odchudzania zawodzą. Operacja ta jest jedną najpopularniejszych wśród operacji kosmetycznych i liczba osób, które się na nią decydują z roku na rok się zwiększa. Pomimo, iż jest to zabieg dający oczekiwane efekty, wiąże się z dużym ryzykiem utraty zdrowia lub życia i zwykle skutkuje bardzo bolesnymi dolegliwościami. Liposukcję najczęściej wykonują osoby w wieku od 19 do 34 lat.

 • Fotoodmładzanie - co to jest, na czym polega zabieg? Efekty fotoodmładzania

  Fotoodmładzanie - co to jest, na czym polega zabieg? Efekty fotoodmładzania

  Fotoodmładzanie to nowoczesna technologia polegająca na naświetlaniu wybranej partii ciała laserem IPL o zmiennej długości i częstotliwości fal elektromagnetycznych. Zabieg ten ma na celu regenerację kondycji skóry, niwelację trądziku oraz redukcję oznak starzenia się skóry. Jest bezpieczny i bezinwazyjny. Najczęściej fotoodmładzaniu poddawana jest twarz, szyja, dekolt oraz wierzchnia część dłoni.