Uroda i sport - najnowsze artykuły

 • Manicure japoński - na czym polega zabieg? Jakie są efekty?
 • Dermaroller - efekty, wskazania, skutki uboczne

  Dermaroller - efekty, wskazania, skutki uboczne

  Dermaroller to urządzenie, które znajduje szerokie zastosowanie w kosmetologii. Jest używane między innymi w celu redukcji cellulitu, spłycenia zmarszczek, a także zmniejszania widoczności blizn. Jak działa to urządzenie i w jakich sytuacjach może być stosowane? Jakie są możliwe skutki uboczne zabiegów z zastosowaniem dermarollera? Kto nie powinien używać takiego urządzenia?

 • Wolumetria twarzy: na czym polega zabieg, jakie daje efekty?

  Wolumetria twarzy: na czym polega zabieg, jakie daje efekty?

  Wolumetria twarzy to zabieg modelowania konturów twarzy, w celu przywrócenia jej właściwego kształtu lub skorygowania niedoskonałości. Do zabiegu wykorzystuje się kwas hialuronowy, który wprowadza się w skórę za pomocą iniekcji. Jest to nowoczesna metoda poprawiania wyglądu twarzy "bez skalpela", tzw. metodą soft lifting. Na czym polega ten zabieg i jakie daje efekty?

 • Paznokcie ombre - jakich lakierów użyć? Jak wykonać manicure z efektem ombre?

  Paznokcie ombre - jakich lakierów użyć? Jak wykonać manicure z efektem ombre?

  Paznokcie ombre to trend w dziedzinie malowania paznokci, który utrzymuje się od kilku sezonów i nadal nie wychodzi z mody. Paznokcie ombre można wykonywać przy użyciu świeżych, szalonych, bajecznie kolorowych odcieni, by uzyskać fantastyczny wakacyjny efekt, a można także zrobić stonowany, bardzo elegancki manicure przy użyciu spokojnych kolorów, takich jak beże czy szarości. Jak zrobić paznokcie ombre? Jakich lakierów użyć?

 • Paznokcie żelowe krok po kroku

  Paznokcie żelowe krok po kroku

  Paznokcie żelowe są świetną metodą stylizacji paznokci dla kobiet, których naturalna płytka jest zbyt krucha i łamliwa, by ich właścicielka mogła cieszyć się długimi, zadbanymi paznokciami. Paznokcie żelowe są również alternatywą dla pań, którym brakuje czasu na manicure wykonywany częściej niż co 2-3 tygodnie.