Uroda i sport - najnowsze artykuły

 • Trycholog. Kim jest? Czym zajmuje się trychologia?

  Trycholog. Kim jest? Czym zajmuje się trychologia?

  Trycholog jest to specjalista od problemów z włosami oraz skórą głowy. Trychologiem jest więc każdy dermatolog, może nim jednak również osoba, nie posiadająca wykształcenia medycznego. Wówczas jest to trycholog kosmetyczny. W Polsce trychologia jest coraz bardziej popularna i coraz więcej osób korzysta z usług tych specjalistów.

 • Piercing: historia, rodzaje kolczyków. Septum piercing i tragus piercing
 • Paznokcie hybrydowe - na czym polega i jak wykonać manicure hybrydowy?

  Paznokcie hybrydowe - na czym polega i jak wykonać manicure hybrydowy?

  Paznokcie hybrydowe, czyli tzw. manicure hybrydowy, to metoda stylizacji paznokci, która w ostatnich latach zyskała i stale zyskuje na popularności. Jest to prosty sposób na trwałe, piękne i zadbane paznokcie w stosunkowo niskiej cenie. Paznokcie hybrydowe wykonywane są w salonach kosmetycznych, ale coraz więcej pań zaopatruje się w sprzęt do ich zrobienia i stylizuje swoje paznokcie w domowym zaciszu. Samo wykonanie manicure hybrydowego jest dosyć proste, a efekt utrzymuje się około 2-3 tygodni.

 • Łaźnia parowa, turecka, fińska - czym się różnią i czy warto korzystać z łaźni?
 • Powiększanie pośladków - jakie są efekty, przebieg i cena zabiegu?

  Powiększanie pośladków - jakie są efekty, przebieg i cena zabiegu?

  Powiększanie pośladków to zabieg, na który decyduje się coraz więcej kobiet, które chcą mieć jędrne i uniesione pośladki. W zależności od oczekiwanych efektów oraz osobistych preferencji można zdecydować się na powiększanie pośladków różnymi metodami. Jakie są metody powiększania pośladków, dla kogo są one przeznaczone i ile może kosztować taki zabieg?