Materiały PR

 • 10 niesamowitych trików, które odmienią twoją higienę jamy ustnej podczas leczenia aparatem ortodontycznym

  10 niesamowitych trików, które odmienią twoją higienę jamy ustnej podczas leczenia aparatem ortodontycznym

  Leczenie aparatem ortodontycznym to wielki krok w kierunku pięknego uśmiechu i zdrowia jamy ustnej. To również czas, gdy dbanie o higienę staje się nieco bardziej wymagające. Nie martw się jednak! Istnieje wiele niesamowitych trików, które pomogą Ci utrzymać doskonałą higienę jamy ustnej podczas noszenia aparatu ortodontycznego. Oto 10 z nich, które odmienią Twoją pielęgnację zębów i dziąseł.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Agnieszka Woźniak-Starak w kampanii THEGLOOW.COM promuje zdrowy styl życia

  Agnieszka Woźniak-Starak w kampanii THEGLOOW.COM promuje zdrowy styl życia

  We wrześniu wystartowała kampania nowego e-commerce THEGLOOW.COM, której twarzą jest dziennikarka, podcasterka i jedna z najlepiej ubranych Polek, Agnieszka Woźniak-Starak. W jednym miejscu znajdziemy blisko 3500 wyselekcjonowanych produktów oraz ponad 150 marek luksusowych oraz premium, w tym zarówno produktów dobrze znanych przez polskich konsumentów, ale też światowych bestsellerów, które w Polsce dostępne są wyłącznie na THEGLOOW.COM.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • AMS wyposażył przystanek w defibrylator. Na warszawskim Mokotowie stanął Przystanek Zdrowie
 • Podróże z aparatem ortodontycznym - jak się do nich przygotować?

  Podróże z aparatem ortodontycznym - jak się do nich przygotować?

  Podróżowanie z aparatem ortodontycznym może być wyzwaniem, szczególnie jeśli chodzi o utrzymanie odpowiedniej higieny jamy ustnej. Aparat ortodontyczny wymaga szczególnej troski i dbałości o zęby, dlatego przed wyjazdem warto odpowiednio się przygotować. Sprawdź, jakie produkty do pielęgnacji jamy ustnej warto mieć przy sobie podczas podróży, aby Twoje zęby pozostały zdrowe, a aparat działał efektywnie.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • SANPROBI Premium The Akkermansia CompanyTM

  SANPROBI Premium The Akkermansia CompanyTM

  Suplement diety SANPROBI Premium - The Akkermansia CompanyTM zawiera pasteryzowaną bakterię Akkermansia muciniphila MucT, która uzupełnia codzienną dietę o składniki mikrobioty jelitowej człowieka.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Za niskim wskaźnikiem dobrobytu zdrowotnego Polaków stoją między innymi zbyt małe inwestycje w innowacje medyczne

  Za niskim wskaźnikiem dobrobytu zdrowotnego Polaków stoją między innymi zbyt małe inwestycje w innowacje medyczne

  Warszawa, 1 czerwca, 2023: Polska znalazła się na ostatnim miejscu pod względem dobrobytu zdrowotnego w porównaniu z innymi krajami Europy uwzględnionymi w zestawieniu, uzyskując 0,77 punktu w skali 0-3 - wynika z najnowszego raportu "W stronę dobrobytu zdrowotnego. Pomiar aspektów stanu zdrowia w Polsce na tle wybranych krajów europejskich" zrealizowanego na zlecenie Janssen Polska [1]. Głównymi miernikami wykorzystanymi w raporcie były: dostęp do innowacyjnych technologii medycznych, efektywność systemu ochrony zdrowia oraz ogólny stan zdrowia Polaków.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Choroby alergiczne w obliczu zmian środowiskowych. Trwa Światowy Tydzień Alergii

  Choroby alergiczne w obliczu zmian środowiskowych. Trwa Światowy Tydzień Alergii

  Zmiany klimatyczne zostały uznane za zagrożenie dla gatunku ludzkiego na Ziemi. Wywierają one wpływ na człowieka w wymiarze lokalnym oraz globalnym w zróżnicowany sposób. Rosnące temperatury, ocieplenie oceanów, niedobór wody, zmniejszająca się różnorodność biologiczna, a także zwiększone zanieczyszczenie powietrza oraz wcześniejsze i bardziej intensywne okresy pylenia, to tylko niektóre z ich skutków. Lekarze specjaliści alergologii i immunologii należą do tych, którzy jako pierwsi obserwują wpływ zanieczyszczonego, zmieniającego się otoczenia na zdrowie człowieka i biją na alarm: tsunami chorób alergicznych zyskuje na sile.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Ulga dla opalonej, oparzonej i podrażnionej skóry! Linia Pantenol Med od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm

  Ulga dla opalonej, oparzonej i podrażnionej skóry! Linia Pantenol Med od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm

  Choć świadomość konieczności stosowania produktów z filtrami UV rośnie, to nadal wiele osób za symbol udanego urlopu uważa opaleniznę. Często jednak nie kończy się na muśniętej słońcem skórze, a mocnym podrażnieniu, a wręcz oparzeniu. Dlatego w domowej apteczce lub wakacyjnej kosmetyczce zawsze warto mieć preparaty z linii Pantenol Med, które pomogą ukoić skórę po celowym lub "przypadkowym" opaleniu.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Lato z cyklem bezpłatnych badań w całej Polsce w ramach akcji Strefa na Zdrowie Polpharmy

  Lato z cyklem bezpłatnych badań w całej Polsce w ramach akcji Strefa na Zdrowie Polpharmy

  Od czerwca rusza ogólnopolska akcja bezpłatnych badań Strefa na Zdrowie Polpharmy zainicjowana przez firmę Polpharma. W 6 miastach w Polsce tj. Ostrołęce, Starogardzie Gdańskim, Nowej Dębie, Sieradzu, Radzyniu Podlaskim oraz Żywcu mieszkańcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań. Inicjatywa ta ma na celu zapewnienie dostępu do podstawowych badań medycznych i promocję profilaktyki zdrowotnej wśród lokalnej społeczności.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Miętowa innowacja od Herbapolu! Nowy wariant smakowy cukierków czyszczących język

  Miętowa innowacja od Herbapolu! Nowy wariant smakowy cukierków czyszczących język

  Szukasz prostego, efektywnego sposobu na uzupełnienie prawidłowej higieny jamy ustnej? Chcesz zapewnić sobie świeży oddech w każdym momencie dnia? Herbapol znalazł na to skuteczne i innowacyjne rozwiązanie, a są nim cukierki czyszczące język! To jedyny taki produkt na rynku, który działa niczym peeling dla języka, ścierając z niego osad i bakterie - a to one są jedną z przyczyn nieświeżego oddechu. Funkcjonalność cukierków wynika z ich unikatowych składników: zmielonych nasion lnu oraz cynku. Teraz do znanych już czterech wariantów smakowych cukierków dołącza przyjemnie odświeżająca nowość, czyli Mięta! Co warte podkreślenia, jej smak opiera się wyłącznie na naturalnych olejkach miętowych.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Gdy chcesz dowiedzieć się jak naprawdę pożyć długo: w zdrowiu szczęściu i pomyślności - wybierz się na spektakl PLANETA 5.0 !
 • Postanowienia noworoczne. Chcemy jedno, robimy drugie

  Postanowienia noworoczne. Chcemy jedno, robimy drugie

  Co drugi Polak chce kontynuować nawyk picia większej ilości wody, a co piąty dopiero zacząć nad nim pracować. Tyle z deklaracji, bowiem jak wskazują najnowsze badania, aż 94 proc. z nas pije za mało wody. Dlaczego chwytamy się noworocznych postanowień, a zalecenia specjalistów spływają po nas jak woda?

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • W krakowskim NEO Hospital przeprowadzono pierwszy w Polsce zabieg leczenia endometriozy z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości

  W krakowskim NEO Hospital przeprowadzono pierwszy w Polsce zabieg leczenia endometriozy z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości

  Lekarze z krakowskiego Szpitala na Klinach (Grupa NEO Hospital) przeprowadzili skomplikowany zabieg leczenia zaawansowanej endometriozy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii: rozszerzonej rzeczywistości CarnaLife Holo i robota chirurgicznego da Vinci. Pacjentka, która przez lata odczuwała ogromny ból, obecnie czuje się bardzo dobrze i cieszy się nową jakością życia. Na endometriozę cierpi aż 2 mln Polek!

  Materiał reklamowy
 • Jak uzyskać wymarzoną sylwetkę?Woda alkaliczna, która wspiera cele treningowe

  Jak uzyskać wymarzoną sylwetkę?Woda alkaliczna, która wspiera cele treningowe

  Regularne treningi, dieta dopasowana do potrzeb osoby trenującej, to tylko niektóre elementy składające się na sukces, jakim jest uzyskanie wymarzonej sylwetki. Ważnym elementem jest także regeneracja, na którą składa się odpowiednia ilość snu, odpoczynku i przerw pomiędzy jednostkami treningowymi. Do tej układanki należy dołożyć jeszcze odpowiednie nawodnienie - zarówno podczas samego treningu, jak i w ciągu całego dnia. A po jaką wodę powinny sięgać osoby aktywne fizycznie, aby utrzymywać swój organizm w stanie równowagi i wspomagać osiągnięcie celów treningowych?

  Milena Łańdziak
 • Zawsze w formie, zawsze ze smakiem!Herbatki funkcjonalne Big Active

  Zawsze w formie, zawsze ze smakiem!Herbatki funkcjonalne Big Active

  Herbatki funkcjonalne Big Active to idealny sprzymierzeniec w dbałości o dobrą formę. Te suplementy diety zawierają wiele składników aktywnych, wspierających utrzymanie odpowiedniej wagi, przemianę materii czy też naturalne oczyszczanie organizmu. Linia zawiera trzy warianty, spośród których łatwo wybrać ten najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb: 4 x Super Slim, Active Burn i Detox. Herbatki funkcjonalne Big Active to nie tylko pomoc dla wszystkich, którzy dbają o smukłą sylwetkę i dobre samopoczucie. To także pyszny smak! Warto po nie sięgnąć, by przejść przez odchudzanie czy detoks w owocowym stylu.

  Materiał reklamowy