Seks - zdjęcia i wideo
-
Otarcia okolic intymnych - to się zdarza. Jak pozbyć się kłopotliwych dolegliwości?
Takie problemy spotykają partnerów w każdym wieku. Przyczyną może być zbyt skąpe nawilżenie okolic intymnych, za krótki wstęp do zbliżenia, zmiany hormonalne. Ważne, by drobne, niegroźne otarcie nie stało się źródłem poważniejszej infekcji i przykrych, przewlekłych dolegliwości.
-
Pozycje seksualne, których mężczyźni nie lubią. Tak, są takie!
Mężczyźni w seksie chętnie eksperymentują i lubią wyzwania - taka natura. Kiedy jednak pozycja okazuje się zbyt wymagająca lub nie gwarantuje satysfakcji, niechętnie do niej wracają. Czasem coś się początkowo bardzo podoba, ale ostatecznie skutkuje bolesnymi urazami.
-
Mało seksowne momenty, czyli intymne wpadki, o których wolelibyśmy zapomnieć
Spójrzmy prawdzie w oczy - podczas seksu wiele rzeczy może pójść źle. Współżycie rzadko przebiega tak jak w filmach. Krępujące momenty, zaskakujące nawyki nowego partnera, rozmaite niedyspozycje... To codzienność. Opisujemy kilka wpadek, które zdarzają się wszystkim. I radzimy, co począć w niefortunnych sytuacjach.
-
Szybki numerek niebanalnie. 9 pozycji seksualnych idealnych do spontanicznego seksu
To nieprawda, że szybki seks poza sypialnią jest wybierany najczęściej przez przypadkowych kochanków. Może być znakomitym urozmaiceniem dla par z długim stażem, zwłaszcza tych, którym brakuje czasu. A im lepiej się znacie, tym większa szansa, że poza skokiem adrenaliny doznacie też prawdziwej rozkoszy.
-
Jedna z pozycji, które bardzo lubią mężczyźni, jest też dla nich najbardziej niebezpieczna
Naukowcy sprawdzili, która pozycja seksualna jest najbardziej niebezpieczna dla mężczyzn. Okazuje się, że pozycja na jeźdźca może prowadzić do niezwykle bolesnych złamań prącia.
-
Ranking najmniej lubianych zachowań i pozycji seksualnych wśród kobiet i mężczyzn. Seks analny na wysokim miejscu
Brytyjski portal opublikował ranking zachowań oraz pozycji seksualnych, które są najmniej lubiane i zostały uznane za najmniej przyjemne. W obu kategoriach wysoką pozycję zajął seks analny.
-
Naukowcy wynaleźli samonawilżające się prezerwatywy. Zwiększają przyjemność ze współżycia
Korzystanie z prezerwatyw nie zawsze jest przyjemne, zwłaszcza dla kobiet. Naukowcy postanowili rozwiązać problem niedostatecznego nawilżenia i stworzyli prezerwatywy samonawilżające. Jak to działa?
-
Ruszyły testy męskiej antykoncepcji. Do wyboru pigułki lub żel, którego nie wolno dotykać kobietom i dzieciom
Amerykańskie laboratorium ruszyło z międzynarodowymi testami męskich pigułek antykoncepcyjnych i żelu hormonalnego, które mają zapobiegać ciąży partnerki. Wstępne testy wykazały, że obie metody są równie skuteczne i bezpieczne.
-
Ból podczas stosunku - czy to powód do niepokoju? Co robić w takiej sytuacji?
Ból podczas stosunku jest dla nas zazwyczaj czymś niepokojącym. Czy zawsze powinniśmy jednak się martwić i kierować się z tym problemem do lekarza? Co może oznaczać ból podczas stosunku? Wyjaśniamy.
-
Masaż erotyczny - jakie są jego zalety i jak go wykonać?
Masaż erotyczny pozwala przede wszystkim pobudzić zmysły i może być doskonałym elementem gry wstępnej. Ale to nie jedyne jego atuty. Jakie jeszcze są jego zalety i jak go wykonać?
-
Noworodek zakaził się koronawirusem w łonie matki. To nie koniec zaskakujących zdarzeń
-
Posypią się Noble, czy jednak czeka nas rozczarowanie? Szczepionki mRNA to żaden "eksperyment na ludzkości"
-
COVID-19: Europejska Agencja Leków rozpoczyna przegląd rosyjskiej szczepionki Sputnik V
-
COVID-19: Czy witamina B6 jest w stanie powstrzymywać burzę cytokinową
-
W USA przybywa zatruć iwermektyną. Niektórzy zażywają ten lek w "końskich" dawkach jako lek na COVID-19
- Posypią się Noble, czy jednak czeka nas rozczarowanie? Szczepionki mRNA to żaden "eksperyment na ludzkości"
- Można się zakazić kilkoma wariantami wirusa jednocześnie. Co nam wtedy grozi?
- Lubi młodych ludzi. Boi się melisy i pokrzywy. To o łupieżu wiedzieć warto
- COVID-19: Chińskie szczepionki - czy są skuteczne, co o nich wiemy
- Powiększone węzły chłonne po szczepionkach - to jeszcze nie powód do paniki
-
Orientacje seksualne - podstawowe rodzaje seksualności
Orientacje seksualne stanowią bardzo ważny aspekt w życiu każdego człowieka. Pozwalają bowiem określić tożsamość płciową, a także są podstawowym fundamentem w budowaniu relacji z innymi ludźmi. Dana orientacja seksualna wyznacza romantyczny i seksualny pociąg do osób o określonej płci. Jednak okazuje się, że nie jest to jedynie kwestia indywidualnego wyboru, a tożsamość płciowa jest kwestią skomplikowanych i złożonych procesów biologicznych, poznawczych oraz środowiskowych.
-
Homoseksualizm. Co warto wiedzieć o orientacji homoseksualnej?
Homoseksualizm to obok heteroseksualizmu i biseksualizmu jedna z trzech rozróżnianych orientacji seksualnych. Homoseksualizm objawia się odczuwaniem pociągu seksualnego lub romantycznego w stosunku do osób tej samej płci.
-
Heteroseksualizm - co to oznacza?
Heteroseksualizm to jedna z trzech rozróżnianych orientacji seksualnych. Orientacja heteroseksualna jest tą, która dotyczy największej liczby osób. Ta orientacja przejawia się zainteresowaniem wobec osób płci przeciwnej, w przeciwieństwie do orientacji homoseksualnej.
-
Hipolibidemia (oziębłość seksualna) - jak sobie z tym radzić?
Hipolibidemia (oziębłość seksualna) polega w głównej mierze na obniżeniu popędu płciowego, a także na zubożeniu fantazji erotycznych. Według statystyk prowadzonych przez seksuologów na całym świecie, hipolibidemia jest jednym z najczęściej występujących zaburzeń na tle seksualnym. Istnieją jednak skuteczne metody leczenia tego zaburzenia. Co warto wiedzieć o hipolibidemii? Jak ją leczyć oraz kiedy zdecydować się na wizytę u specjalisty?
-
Biseksualizm - jak go rozpoznać?
Biseksualizm stanowi obok heteroseksualizmu oraz homoseksualizmu jedną z form orientacji seksualnych. Jego nazwa wywodzi się z połączenia dwóch greckich słów: bi (oboje) oraz sexualis (płciowy). Terminu "biseksualizm" użyto po raz pierwszy w botanice w roku 1809 do określenia roślin biseksualnych. W odniesieniu do orientacji seksualnej ludzi, forma ta w języku potocznym zakorzeniła się jednak dużo później, bo pod koniec XX wieku, kiedy badania nad ludzką seksualnością wykazały również taką formę pożądania seksualnego. Czym więc cechuje się biseksualizm? Jak go rozpoznać oraz jak klasyfikowany jest według psychologii i nauk medycznych?