Chcesz mieć płaski brzuch? Zasada 3xC sprawi, że osiągniesz ten efekt w mgnieniu oka

Płaski brzuch to marzenie wielu z nas. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że piękna sylwetka i zdrowy tryb życia wymagają jednak wyrzeczeń. Zasada 3xC to idealny sposób, by osiągnąć sukces i wypracować wymarzoną figurę.

Zasadę 3xC warto wprowadzić na każdym etapie. Jeśli chcemy wypracować figurę i zadbać o zdrowy tryb życia, sprawdzi się świetnie. Bardzo szybko da się zauważyć różnicę. Trzeba być jednak konsekwentnym w działaniu.  

Zobacz wideo Jak wygląda dieta Wojciechowskiej na krańcu świata? Stawia na sprawdzone danie. Szczególnie w Afryce

Płaski brzuch to twoje marzenie? Zasada 3xC pomoże ci je spełnić 

Zasada 3xC to dieta, która pomoże w osiągnięciu płaskiego brzucha. Opiera się na trzech produktach, którymi są pełnoziarniste pieczywo, niskotłuszczowe produkty mleczne i ciecierzyca. To produkty, które mają wysoką zawartość błonnika, białka i zdrowych tłuszczów roślinnych, więc warto je spożywać dla zdrowia i pięknej figury. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Chcesz stracić kilka kilogramów i mieć płaski brzuch? Jedz te produkty 

Ciecierzyca i inne nasiona roślin strączkowych to idealna propozycja na diecie. Mają one wysoką zawartość białka, więc są świetną alternatywą dla mięsa. Przedłużają też uczucie sytości i poprawiają trawienie, a także zwalniają przyswajanie węglowodanów. 

Pieczywo jasne warto zastąpić ciemnym pieczywem. Zawiera ono więcej białka, antyoksydantów, witamin z grupy B, zdrowych tłuszczów i dużych ilości błonnika i jest nie tylko zdrowsze, ale też wspomaga odchudzanie.  

Kolejnym dobrym wyborem zgodnym z zasadą 3xC jest nabiał o niskiej zawartości tłuszczu. Takie produkty uzupełniają wapń, białko, jod, witaminy A i D, ryboflawinę, witaminę B12 i cynk. Białko pomaga w regulacji apetytu i wzrostu mięśni.  

Jeśli chcemy schudnąć i mieć płaski brzuch, warto wprowadzić powyższe produkty do swojej diety. Efekt będzie błyskawiczny, a my będziemy zadowoleni.  

Więcej o: