Pielęgniarka, nauczycielka, a może pani prezes, czyli najbardziej pociągające zawody męskim okiem

Silne podniecenie może wywołać bardzo wiele czynników. Począwszy od zapachu, sposobu poruszania się, po ubranie czy wykonywany zawód. Co ciekawe te dwa ostanie czynniki idą w parze. Jakie profesje najbardziej rozpalają mężczyzn?

Dołącz do Zdrowia na Facebooku!

Amerykański serwis CareerBuilder.com zapytał swoich użytkowników, które profesje ich zdaniem, są najbardziej pociągające. W ścisłej czołówce znalazły się zawody wymagające od pań noszenia specjalnego stroju tj. policjantki, żołnierki czy stewardessy.

Przedstawicielki dwóch pierwszych zawodów zaspakajają fantazję o kobiecej dominacji. A stewardessa? Te są zawsze piękne, mądre, miłe a do tego usłużne i zawsze chętne do pomocy. Dalej uplasowały się pielęgniarki, obowiązkowo w kusym fartuszku, i pokojówki.

Władza to jest to!

Mimo że to władza okazała się bardzo silnym afrodyzjakiem - drugie i trzecie miejsce zajęły kolejno pani prezes i nauczycielka - to bezkonkurencyjna okazała się sekretarka. Widać, ktoś, kto pamięta za nas i potrafi „rozporządzać” czasem okazuje się być wyjątkowo pociągający.

Podobne wyniki przyniosły badania przeprowadzone w Polsce. Jeden z portali randkowych zapytał mężczyzn jakie zawody - ich zdaniem - są najbardziej pociągające. Pierwsza na liście (wskazało ją blisko 30 proc. respondentów) znalazła się nauczycielka, tuż za nią z uplasowała się sekretarka (ok. 20 proc), pielęgniarka (ok. 15 proc.). Tuż za podium znalazły się pokojówki i masażystki.

Seksowny, czyli lepszy?

Wykonywanie jednego z najbardziej pociągających zawodów, rzadko przekłada się na poziom życia seksualnego. Bycie pielęgniarką czy sekretarką to za mało. Panowie bardzo często wolą, gdy ich obecna partnerka wciela się, jedynie na potrzeby sypialnianych igraszek, w jedną z nich. Fantazja jest tylko fantazją, która pozwala urozmaicić i spojrzeć na swoje życie erotyczne z innej perspektywy.

Czytaj także:

Ryzykowny znaczy lepszy? Dlaczego pociąga nas niebezpieczny seks?

Swingowanie - sposób na nudę w stałym związku czy droga do jego rozpadu? To zależy...

"Żonie przestało się chcieć, seks mam raz na 3 miesiące" - Polacy zbyt zmęczeni na seks?

Zabójcy libido

Dobrze zarabiasz, więc on nie chce się kochać? Kapryśne męskie libido

Więcej o: