homoseksualizm

Wypowiedzi na forum o:

homoseksualizm

 • Protektor homoseksualizmu abp Jędraszewski

  Zastanawia mnie, dlaczego protektor homoseksualizmu w polskim Kościele katolickim, zasłużony obrońca abp Paetza, obecnie prowadzący działania wspierające gejów w diecezji krakowskiej, metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski nakazuje, iż obowiązkiem wszystkich - jak rozumiem zwłaszcza katolików

 • Gen homoseksualizmu nie istnieje,

  a homoseksualizm nie jest wrodzony. Ojoj a to Ci dopiero niespodzianka, ojoj jak przykro

 • homoseksualizm istniał od zawsze ale ...

  zawsze był on na marginesie i tak powinno było pozostać.. taki związek jest bezproduktywny i nie ma przyszłości, to wybryk natury tak jak dwugłowe cielę.. przez homoseksualizm zginęły Sodoma i Gomora oraz upadły starożytne Grecja i Rzym. św Paweł powiedział co na temat homoseksualizmu mówi nam św.

 • Re: homoseksualizm istniał od zawsze ale ...

  Dużo myślisz o homoseksualizmie i głosy w twojej głowie każą ci o nim pisać na forum? -- Alan Morgan strawestował trzecie prawo Clarke?a, pisząc ?Każdy wystarczająco zaawansowany troll jest nieodróżnialny od prawdziwego czubka?.

 • Re: Gen homoseksualizmu nie istnieje,

  al-szamanka napisała: > Pewnie, że nie istnieje, za moich studenckich czasów była to jeszcze jednostka > chorobowa, ale gejowskie lewactwo w WHO wszystko pozmieniało. > Dokładnie w 1990 r WHO wykreśliło homoseksualizm z listy chorób,czy tak zadziałał czek z lobby LGBT ?

 • "Homoseksualizm a zdrowie"

  ? Śląski Uniwersytet Medyczny jest instytucją, na której nie są i nie będą popierane zachowania o charakterze homofobicznym ? informuje rzecznik prasowy SUM Bożena Langner. Rzeczniczka potwierdziła w rozmowie z TVP Info, że z jednym z wykładowców rozwiązano umowę po tym, jak zorganizował wykład pt.

 • Promocja homoseksualizmu!!!111oneone

  Emateczki, nie przegapcie tego wydarzenia! Wkrótce w sklepie z owadem wielka promocja homoseksualizmu, tylko 3,99! Można zobaczyć bez konta na Fb. Jeśli któraś ma za dużo naklejek wymienię za świerzbiaka.

 • Kara śmierci za homoseksualizm?

  jak widać dobrej zmianie to nie przeszkadza... -- Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.

 • Homoseksualizm nie jest wrodzony

  Nie ma żadnego ?genu homoseksualizmu?, a skłonności do osób tej samej płci są uwarunkowane przede wszystkim wpływami środowiska i kultury, przy niespełna jednoprocentowym udziale genetyki. Ujawniło to amerykańskie czasopismo naukowe ?Science?, przedstawiając wyniki najnowszych badań,

 • Nie istnieje gen homoseksualizmu

  LobbyLGBT będzie zdruzgotane? Naukowcy: Nie istnieje pojedynczy gen homoseksualizmu. Ważny jest wpływ środowiska. Pojedynczy gen homoseksualizmu nie istnieje ? twierdzą amerykańscy badacze Broad Institute of MIT and Harvard. Na podstawie indywidualnych wariantów genetycznych nie można przewidywać,