Przyjechała do szpitala z krwawiącym uchem. Powód? Nawet lekarze byli w ciężkim szoku. "Mój największy strach"

Młoda kobieta zaniepokoiła się krwawieniem z ucha. Choć początkowo myślała, że to niegroźny uraz, mimo wszystko postanowiła zgłosić się do szpitala. Przyczyna krwawienia i bólu była szokująca na lekarzy. Nie spodziewali się, że z ucha kobiety wyciągną akurat to.

Katalońska influencerka Iris Novau Díaz wrzuciła na swój profil na TikToku filmik z wizyty w szpitalu. Kobieta udała się tam, ponieważ zaniepokoiło ją krwawienie z ucha. Nie miała pojęcia, dlaczego tak się dzieje, ponieważ w żaden sposób nie uszkodziła swojego narządu słuchu np. patyczkami do uszu. Powód krwawienia zszokował jednak wszystkich. W uchu kobiety zadomowił się... owad. Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jak pozbyć się mrówek? Do tajnej mikstury potrzebujesz pieprzu

W uchu kobiety był żywy owad. Lekarze byli w szoku

Kobieta pojechała do szpitala, gdy rozpoczęło się krwawienie. Taki stan mocno zmartwił ją i jej bliskich, dlatego nie zamierzała dłużej zwlekać. Nikt nie spodziewał się jednak, że powodem krwawienia będzie... ćma. Lekarze po błyskawicznym badaniu laryngologicznym stwierdzili, że w uchu pacjentki znajduje się żywa ćma i to ona powoduje krwawienie, podrażniając wnętrze ucha. 

Moje ucho krwawiło, a wszystko, co widzieli (przyp. red. lekarze) to łapa tego potwora

- skomentowała autorka filmu. Po kilku próbach, które okazały się bardzo bolesne dla pacjentki, z jej ucha udało się wyciągnąć martwą już ćmę. Niewielki owad najprawdopodobniej zagnieździł się tam podczas snu kobiety. Choć faktycznie się to zdarza, zarówno pacjentka, jak i lekarze, którzy jej pomogli, byli zadziwieni całą sytuacją.

Internauci przerażeni. "To mój największy koszmar"

Filmik stał się w krótkim czasie bardzo popularny na platformie TikTok. Trafił do ponad 374 tysięcy osób z całego świata. Internauci i internautki nie kryli przerażenia w komentarzach. Wielu z nich przyznało, że w strachu przed podobną sytuacją zawsze zamykają na noc okna.

Boże, kolejny strach odblokowany.
To jedna z moich najgorszych obaw, że coś takiego mi się przytrafi... Jak się czułaś?
Jakby coś takiego mi się przytrafiło chyba bym zapadł ze strachu w śpiączkę

- komentują wystraszeni ćmą w uchu obserwatorzy katalońskiej influencerki. Nie da się zaprzeczyć, wizja owada żyjącego w naszym ciele może przyprawiać o gęsią skórkę. 

Więcej o: