odwyk

Więcej o:

odwyk

 • Jak się dostać na odwyk alkoholowy? [leczenie, skierowanie, NFZ]

  Czym jest odwyk alkoholowy?  Czym jest leczenie zamknięte alkoholizmu? Popularny odwyk jest w gruncie rzeczy kompilacją różnych terapii i zabiegów medycznych, których celem jest wydobycie danej osoby z nałogu. W powrocie do normalności pomaga choremu przede wszystkim uświadomienie sobie problemu

 • Lindsay Lohan na odwyku

  - Podjęłam poważną decyzję, by w końcu zaopiekować się swoim własnym życiem - zadeklarowała gwiazda "Wrednych Dziewczyn" i "Zakręconego piątku". - Dziękuję za wszystkie słowa otuchy, które do mnie docierają i zarazem bardzo proszę o uszanowanie mojej prywatności w tych trudnych dla mnie dniach.

 • Pijany przyjechał samochodem na odwyk

  Wczoraj około godziny 16.20 patrol radziejowskiej prewencji, zatrzymał do kontroli drogowej opla astrę. Kierującym był 45-latek z Inowrocławia. Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości pokazało, że 45-latek jechał autem, mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

 • Dlaczego ból złamanego serca jest prawdziwy? "Klinicznie okropny"

  Więcej artykułów o zdrowiu przeczytasz na głównej stronie Gazeta.pl. Złamane serce to stan ducha znany ludziom od zarania dziejów i miliony razy opisywany przez poetów czy pisarzy. Kilkadziesiąt lat temu dowiedziono jednak, że z punktu widzenia medycyny "złamane serce" to nie jest przenośnia.

 • 24-letnia aktorka Satara Stratton karmiona narkotykami

  szpitalu, i potem gdy trafiła na odwyk. INNE ZDJĘCIA SATARY STRATTON >> - Była przerażona, bała się co mogą jej zrobić - opowiadała matka o swojej ostatniej rozmowie z córką. Przełom w sprawie Madeleine McCann? Brytyjscy śledczy polecieli do Hiszpanii >> Zaginęli. Może ty wiesz co się z nimi dzieje