Mikrodermabrazja wodna poprawia koloryt skóry, przywraca jej zdrowie

Mikrodermabrazja wodna: Dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz odmłodzenie skóry to efekty mikordermabrazji wodnej. Ten nieinwazyjny zabieg odświeży wygląd skóry już po pierwszym zabiegu.

Mikrodermabrazja wodna łączy oczyszczanie z odżywieniem skóry

Substancje aktywne, które odżywiają i nawilżają skórę są wprowadzane równolegle po dogłębnym oczyszczeniu skóry. Zabieg mikrodermabrazji wodnej to dwuetapowy mikromasaż skóry. Jest to mechaniczne usuwanie martwych komórek z powierzchni skóry równocześnie aplikując substancje aktywne. Wysokogatunkowe substancje dobierane są do problemu skóry. Mogą mieć działanie oczyszczające, nawilżające i odżywcze. Te substancje wprowadzane są do głębokich warstw naskórka za pomocą końcówki urządzenia wytwarzającego duże ciśnienie (końcówka w przeciwieństwie do innych urządzeń złuszczających nie posiada kryształów). Nie powoduje to podrażnień i ma działanie odświeżające z natychmiastową poprawą wyglądu skóry. Możliwe jest stosowanie peelingów chemicznych po złuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka. Do urządzenia do mikrodermabrazji wodnej można podłączyć kilka pojemników z substancjami aktywnymi.

Czy mikrodermabrazja wodna usuwa problemy skórne?

Mikrodermabrazja wodna spełnia wszystkie potrzeby związane z pielęgnacją każdej skóry:

  •  nawadnia skórę,
  • usuwa zmarszczki,
  • poprawia elastyczność i jędrność skóry,
  • polepsza teksturę skóry,
  • usuwa brązowe plamy,
  • pomniejsza pory,
  • usuwa zaskórniki,
  • leczy trądzik,
  • usuwa blizny potrądzikowe.

Prosty sposób na zakrycie niedoskonałości cery. Pryszcze już nie będą problemem!

Już po pierwszym zabiegu mikrodermabrazją wodną widać poprawę skóry

Efekt odświeżenia i wygładzenia skóry zauważyć można już po pierwszym zabiegu mikrodermabrazją wodną. Dla podtrzymania takiego efektu zaleca się kilka zabiegów po jednym w tygodniu. Zabieg mikrodermabrazji wodnej można stosować tuż przed ważnym wydarzeniem, gdyż nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Mikrodermabrazja wodna idealna do wrażliwej cery

Jeden zabieg mikrodermabrazji wodnej trwa maksymalnie do 60 minut. Zabieg jest nieinwazyjny, więc może być sosowany nawet w przypadku wrażliwej cery. Mikrodermabrazja wodna jest zupełnie bezbolesnym zabiegiem bez ryzyka pozostawienia po sobie śladów. Może byś stosowana u kobiet w ciąży. Zabieg może być zastosowana nie tylko na skórę twarzy, ale i na inne części ciała, np. plecy, uda, brzuch.

Twój czas jest cenny. Mikrodermabrazja wodna zastąpi kilka zabiegów

Zaletą mikrodermabrazji wodnej jest oszczędność czasu. Zamiast poddawać się osobnym, czasochłonnym zabiegom oczyszczania i odżywiania skóry, w ciągu niecałej godziny mamy dogłębnie oczyszczoną skórę jednocześnie intensywnie nawilżoną i odżywioną. Substancje aktywne w połączeniu z pracą różnych końcówek aplikujących działają błyskawicznie.

Więcej o: