Nie mogę powiedzieć jak długo kolano się regeneruje, ponieważ na postawie samego zdjęcia radiologicznego nie można ocenić jak struktura w kolanie została uszkodzona. Do takiej oceny niezbędne jest badania ortopedyczne i w razie wątpliwości badania obrazowe m.in. USG stawu kolanowego. W przypadku utrzymującego się bólu, ograniczenia w ruchomości stawu, obrzęku może być niezbędna kolejna wizyta u ortopedy celem oceny stanu kolana oraz ustalenia dalszego postępowania.