Problemy z poruszaniem się

Leczę się na nadciśnienie od 3lat.Dokładnie dziewięć miesięcy temu byłam w szpitalu. Miałam problem z chodzeniem i ściągało mnie na prawą stronę. Jakiś czas było dobrze, ale teraz na nowo mam problem z poruszaniem się na dłuższe dystanse, np. jak chodzę po sklepach to mnie to przytłacza. Muszę wtedy wyjść i nogi mi odmawiają posłuszeństwa, czuję jak bym miała upaść. Podejrzewają u mnie nerwice depresyjno-lękową. Biorę leki, ale za bardzo poprawy nie ma, już nie wiem gdzie pomocy szukać. Przez to mam kłopot z codziennym funkcjonowaniem. Mam, też konflikt naczyniowo-nerwowy, ale lekarz powiedział, że to nie od tego. Proszę mi napisać do jakiego lekarza mam się udać i co dalej robić?

Odpowiada lekarz Magdalena Zemlak:

Niestety nie ma informacji jakie badania wykonano w trakcie hospitalizacji. W przypadku zbaczania na jedną stronę może być niezbędna diagnostyka laryngologiczna oraz neurologiczna.

Jeżeli jest podejrzewana nerwica depresyjno-lękowa i nie ustępują objawy po zastosowanym obecnego leczenia, może być niezbędne wdrożenia innego, które będzie powodowało zanik objawów.

Powrót do działu porad lekarskich.

Więcej o: