Najnowsze quizy i psychotesty

 • Wibratory, rozmiar penisa i nimfomania, czyli następny megatrudny quiz o seksie
 • Czy wiesz jak dbać o włosy?
 • Kochankowie z Hongkongu, dominacja i pozycja 'na słonia', czyli kolejny MEGATRUDNY quiz o seksie
 • Czy wiesz, jak dbać o wątrobę?

  Czy wiesz, jak dbać o wątrobę?

  Jest wyjątkowo cierpliwym narządem. Ma niezwykłe zdolności do regeneracji. Kiedy jednak już zachoruje, konsekwencje są bardzo poważne. Pełni bowiem w naszym organizmie aż 500 funkcji metabolicznych. Warto więc wiedzieć, jak ją chronić i diagnozować.

 • Jak poskromić nadciśnienie tętnicze?

  Jak poskromić nadciśnienie tętnicze?

  Ponad 9 milionów Polaków cierpi na to schorzenie. Zaledwie 26% chorych jest właściwie leczonych, najczęściej z własnej winy. Lekceważymy objawy, nie przestrzegamy zaleceń lekarzy, ufając ogólnikowej wiedzy. Jak jest z tobą? Sprawdź się!

 • Czy trzeba bać się gruźlicy?

  Czy trzeba bać się gruźlicy?

  Według Światowej Organizacji Zdrowia zabija rocznie ok. 2 milionów ludzi. W Polsce co roku choroba jest wykrywana u kilku tysięcy osób. Nie przodujemy w statystykach. Czy to oznacza, że wiemy o gruźlicy wystarczająco dużo,by skutecznie z nią walczyć?

 • Test cech DDA

  Test cech DDA

  Dorosłe dzieci alkoholików to ludzie, którzy dorastali w szczególnych warunkach. Przeżycia z dzieciństwa najczęściej rzutują na całe ich późniejsze życie . Rozwiązując ten test, dowiesz się, czy niektóre twoje zachowania mogą wskazywać, że jesteś DDA.

 • Anemia: groźna czy nie?

  Anemia: groźna czy nie?

  Lekceważymy jej objawy. Traktujemy trochę, jak spełnione marzenie hipochondryka: nic mu nie jest, a może pozrzędzić. Tymczasem niedokrwistość bywa objawem poważnych schorzeń, nawet nowotworów. Czy wiesz, jak ją rozpoznać i leczyć?

 • Czy jesteś uzależniony od alkoholu?

  Czy jesteś uzależniony od alkoholu?

  Granica między nieszkodliwym popijaniem a rozwijającym się alkoholizmem bywa płynna. Znaczenie ma nie tylko ilość wypijanego alkoholu, ale też jego rola. Sprawdź, czy ryzyko nałogu w twoim przypadku jest niskie, umiarkowane, wysokie czy alarmujące.

 • Magnez - biopierwiastek jeszcze ważniejszy niż myślisz. Sprawdź, ile o nim wiesz
 • Co wiesz o zdrowiu i roli piersi?

  Co wiesz o zdrowiu i roli piersi?

  Mają cieszyć oczy, zapewniać zdrowie dzieciom, a niejednokrotnie stają się źródłem dramatu. Najczęściej przez wieloletnie zaniedbania i strach. Świadome kobiety nie muszą umierać na raka piersi, a zdrowie zaczyna się od wiedzy. Sprawdź siebie!

 • Czy to już depresja, czy po prostu gorszy nastrój?

  Czy to już depresja, czy po prostu gorszy nastrój?

  Obniżony nastrój i brak energii to mogą być oznaki chwilowego nadwątlenia sił, ale też objawy depresji. Sprawdź, czy jesteś zagrożony tą chorobą, a może wręcz odwrotnie: wykształciłeś sposoby funkcjonowania, które cię przed nią chronią?

 • Nie lej wody. Sprawdź swoją wiedzę o niej

  Nie lej wody. Sprawdź swoją wiedzę o niej

  Wiadomo, że jest niezbędna do życia, odpowiedzialna za wiele procesów w organizmie. A tak konkretnie? Jak dużo wiesz o substancji, która stanowi ponad 60% ciała dorosłego człowieka? Uwaga! To nie jest prosty test!

 • Wiesz wystarczająco dużo o cholesterolu?

  Wiesz wystarczająco dużo o cholesterolu?

  Wroga trzeba poznać, żeby go pokonać. Który cholesterol dobry, a który zły? Jakie normy? Czy za mało to też źle? Jak to leczyć i kiedy? Ocenia się, że 18 milionów Polaków ma podwyższony cholesterol. To twój problem? Sprawdź swoją wiedze w quizie

 • Sprawdź, jaką jesteś kochanką QUIZ

  Sprawdź, jaką jesteś kochanką QUIZ

  Chciałabyś czerpać radość z seksu i nigdy nie znudzić się partnerowi? Niezbędne klucze do tego celu to otwartość i samoakceptacja. Przekonaj się, czy już masz je w garści. Nie zapomnij przy okazji, że psychozabawy trzeba traktować z przymrużeniem oka...

 • Przygotowany do wakacji? Sprawdź się!

  Przygotowany do wakacji? Sprawdź się!

  Nie mamy wpływu na pogodę, ale łatwiej znieść deszcz, gdy zabierzemy parasolkę i garść pomysłów na gorsze dni. A zdrowotnie? Wiesz, jak uniknąć przykrych niespodzianek i co robić, gdy już wpadniesz w zdrowotną pułapkę?

 • Bo kto się hartuje, nigdy nie choruje
 • Co ty wiesz o orgazmach?

  Orgazm - wyczekiwany punkt kulminacyjny stosunku. Ile trwa, czym różni się ten męski od kobiecego? Czy na pewno wszystko o nim wiesz? Sprawdź swój orgazmiczny stopień wtajemniczenia w naszym quizie.

 • Co wiesz o poceniu się? QUIZ

  Co wiesz o poceniu się? QUIZ

  Wraz z nadejściem cieplejszych dni bardziej daje nam się we znaki. Czy to jednak naturalne, aby organizm wydzielał nieprzyjemny zapach? Jaka jest funkcja pocenia, z czego składa się pot? Sprawdź, czy wiesz.

 • Sprawdź, wiedzę o pracy serca

  Sprawdź, wiedzę o pracy serca

  Codziennie podejmuje gigantyczny wysiłek, umożliwiający funkcjonowanie wszystkich ludzkich narządów. Zdaje się nim wcale nie męczyć, a jednak schorzenia kardiologiczne są w czołówce przyczyn zgonów w Polsce. Co wiesz o tej doskonałej pompie?