Paulina Zduniak

Obecnie wydawca serwisów newsowych Gazeta.pl. Wcześniej przez osiem lat związana z serwisami kulinarnymi Agory. W latach 2019-2020 wydawca serwisów lifestyle.

Choć z wykształcenia jest psychologiem klinicznym (specjalizacje: diagnoza psychologiczna i szkolenia), od zawsze chciała pisać i pasjonowała się kuchnią. Dlatego, gdy tylko pojawiła się okazja, by rozpocząć pracę w serwisie kulinarnym, nie wahała się ani przez chwilę. W Gazeta.pl pracuje od marca 2013 roku. Przez ten czas współtworzyła kilka serwisów kulinarnych, w tym Ugotuj.to, Magazyn Kuchnia oraz Haps.pl.Pasjonatka kuchni polskiej oraz cukiernik amator specjalizujący się w sernikach. W wolnych chwilach czyta fantastykę i każdą nowinkę na temat kosmosu.

 • Jesienna chandra - jak sobie z nią radzić
 • Jak przetrwać w taki upał? Praktyczny niezbędnik

  Jak przetrwać w taki upał? Praktyczny niezbędnik

  W trakcie gorących, letnich dni nasz organizm jest szczególnie narażony na przegrzanie, co może prowadzić do udaru cieplnego, a nawet śmierci. Jak zatem dbać o siebie, gdy żar leje się z nieba? To ci pomoże.

 • Jarmuż - właściwości zdrowotne. Dla kogo jarmuż nie jest wskazany
 • Witamina K - dla dobrej krzepliwości, mocnych kości i nie tylko

  Witamina K - dla dobrej krzepliwości, mocnych kości i nie tylko

  O witaminie K nie słyszymy tak często, jak o innych witaminach czy związkach mineralnych. Tymczasem nie dość, że odgrywa istotną rolę w wielu procesach zachodzących w naszym organizmie, to również potrafi nas chronić przed rozwojem licznych, niebezpiecznych dla zdrowia schorzeń, nawet nowotworów.

 • Domowe (sprawdzone) sposoby na kaszel

  Domowe (sprawdzone) sposoby na kaszel

  Kaszel, podobnie jak katar, to jeden z najczęstszych objawów przeziębienia. Jeśli dopiero cię "złapał" i nie jest zbyt uporczywy, możesz sięgnąć po domowe sposoby. Zobacz co i na jaki rodzaj kaszlu pomoże, a także kiedy należy udać się po pomoc specjalisty.

 • BROKUŁY - wartości odżywcze i właściwości. Wiesz, dlaczego warto je jeść?
 • Domowe sposoby na ZGAGĘ - naprawdę działają?

  Domowe sposoby na ZGAGĘ - naprawdę działają?

  Jeśli palenie w przełyku bardzo ci doskwiera, a nie masz ani leków, ani możliwości, by udać się do lekarza, możesz wypróbować domowe sposoby na zgagę. Uwaga - nie wszystkie są równie pomocne, a niektóre mogą nawet zaszkodzić.

 • SKRZYP POLNY- dobry nie tylko dla włosów

  SKRZYP POLNY- dobry nie tylko dla włosów

  Zazwyczaj znajdziesz go w składzie suplementów diety, przeznaczonych dla osób chcących poprawić wygląd swoich włosów, paznokci oraz skóry. I słusznie. Skrzyp ma jednak znacznie więcej cennych właściwości, a odpowiednio przyrządzony nada się też do jedzenia.

 • Siemię lniane - nie tylko na problemy z przewodem pokarmowym. Jakie właściwości ma siemię lniane?