Cezary Kawecki

Redaktor serwisu Sport.pl

Pasjonat wszelkich wydarzeń związanych z piłką, bramkami i boiskiem. Pierwszy świadomie obejrzany mecz - Legia vs Widzew (2001 rok). Pierwszy świadomie obejrzany Mundial - 2002. Głównie Premier League i LaLiga, ale tak po prawdzie przygarniam wszystko co możliwe. Dodatkowa pasja - statystyki piłkarskie, dane, cyferki i liczby, którymi dzielę się na Twitterze. Po godzinach - skoki narciarskie i lekkoatletyka. Zawodowo spełniałem się na kilku fanowskich portalach, pisałem dla lokalnego łódzkiego serwisu informacyjnego. https://twitter.com/CezaryKawecki

 • Darmowa szczepionka na grypę 2023. Dla kogo? Sprawdź, czy zaszczepisz się bezpłatnie

  Darmowa szczepionka na grypę 2023. Dla kogo? Sprawdź, czy zaszczepisz się bezpłatnie

  We wrześniu 2023 roku rozpoczęła się akcja szczepień przeciwko grypie, czyli chorobie, która co roku dość mocno daje się we znaki zarówno w okresie wiosennym, jak i jesiennym. Tak jak w ubiegłych latach niektóre osoby będą mogły liczyć na całkowitą lub częściową refundację. Komu przysługują darmowe szczepienia na grypę w 2023 roku?

 • Cynamon rozgrzewa i pomaga w leczeniu wielu dolegliwości. Zobacz, czemu warto włączyć go do diety

  Cynamon rozgrzewa i pomaga w leczeniu wielu dolegliwości. Zobacz, czemu warto włączyć go do diety

  Cynamon jest przyprawą, która kusi nie tylko przyjemnym aromatem, ale także zdrowotnymi właściwościami. Dla wielu osób stanowi niezastąpiony dodatek do ciast, ciasteczek i innych deserów, ale poza tym jest prawdziwą skarbnicą korzyści zdrowotnych. Jakie właściwości ma cynamon i dlaczego należy włączyć tę przyprawę do naszej diety? Jak zrobić kawę z cynamonem i imbirem, która rozgrzeje nas i doda energii w zimowe dni?

 • Co to jest choroba EB? Objawy, przyczyny, długość życia

  Co to jest choroba EB? Objawy, przyczyny, długość życia

  Pęcherzykowe oddzielanie się naskórka, nazywane skrótowo EB, to niezwykle trudny w leczeniu zespół chorób genetycznych, na które obecnie nie ma skutecznego lekarstwa. Chory odczuwa niemal nieustanny ból i musi regularnie dbać o powstające rany.