Moc odzyskiwania dźwięków - CleanSound

CleanSound to niby zwykły preparat do czyszczenia uszu. Jednakże badania laboratoryjne oraz opinie użytkowników tego środka mówią jednoznacznie: ten środek mi pomógł.

Natura i technologia

Prace nad preparatem CleanSound miały początkowo koncentrować się nad stworzeniem doskonałego preparatu do czyszczenia uszu. Założenie było proste: chodziło o stworzenie środka do higieny, jednocześnie uodparniającego na infekcje. Jeśli chodzi o produkcję, do kompozycji preparatu wykorzystano najnowsze osiągnięcia technologii, jednocześnie koncentrując się na naturalnym składzie. Wyniki pierwszych próbek leku dały świetne prognozy. Testy wykazały bowiem, że oto powstał preparat nie wysusza przewodów słuchowych i wyrównuje produkcję woskowiny usznej. Co więcej, stwierdzono, że zaproponowany sposób łączenia składników preparatu odsysa wodę, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka rozwoju bakterii, a w konsekwencji – zapaleń ucha.

„Jest to rewolucyjne odkrycie we współczesnej medycynie. Dlaczego? Przyczyna jest prosta: wiele chorób uszu jest bolesnych, niełatwych w leczeniu, a niektóre mogą prowadzić do trwałej utraty słuchu. To jednak nie koniec rewelacji. Okazuje się, że wielu pacjentom preparat pomógł znacznie bardziej – u pacjentów poddanych testom zaobserwowano znaczną poprawę słuchu” – mówi Malwina Grochowska, specjalista laryngologii z firmy CleanSound.

Do codziennego użytku

Bezpieczna i skuteczna higiena uszu w XXI wieku nie powinna zajmować człowiekowi wieku więcej niż 30 sekund. Tymczasem ponad 6% populacji cierpi na rozmaite choroby spowodowane niewłaściwymi sposobami czyszczenia uszu. W grupie tej duży odsetek stanowią dzieci, co z wielu względów jest zrozumiałe. Jednakże, nie one są „liderami” złej higieny uszu. Aż 60% osób, które cierpią na wady słuchu to kobiety i mężczyźni po 50. roku życia. CleanSound dzięki składowi bazującemu na naturalnych olejkach, posiada antyseptyczne i kojące właściwości. Naturalny, nie wchodzący w reakcje chemiczne skład preparatu sprawia, że można stosować go codziennie – bez przeciwwskazań. Tak samo zaleca się go dzieciom, jak i seniorom czy kobietom w ciąży.

Pokonać powracające szmery w uszach

Bardzo powszechnym współcześnie jest nieprzyjemne zjawisko akustyczne, porównywane z dzwonieniem w uszach. Dla osób odczuwających je, codzienność staje się dużym dyskomfortem. Trudno z nimi funkcjonować, pracować, odpoczywać czy zasypiać. Natręctwo tego stanu wywołuje napięcia nerwowe, lęki, co w efekcie może doprowadzić nawet do społecznej izolacji. CleanSound radzi sobie i z tym problemem. Wielu użytkowników preparatu twierdzi, że dzięki niemu pozbyło się nieprzyjemnych dzwięków. Dzieje się tak po części za sprawą wyciągu z miłorzębu japońskiego, który działa antyoksydacyjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie, czyli dbają o uszy w sposób kompleksowy

Profilaktyka słuchu

Problem ze słyszeniem może dotyczyć pacjentów w każdym wieku, stąd niezwykle ważna jest profilaktyka i regularne badania. CleanSound pozwala utrzymać narząd słuchu w odpowiedniej

kondycji i można go traktować jako sposób na codzienną higienę uszu. Nie uzależnia, gdyż w 100% jest naturalny i pozbawiony wody. Poza zapewnieniem współcześnie najlepszej higieny uszu, zmniejsza dyskomfort spowodowany powracającymi szczerami w uszach oraz zabezpiecza ucho przed nawracającymi zapaleniami ucha.