Przełomowe odkrycie w dietetyce - SlimLife

Ludzkość od wieków poszukuje idealnego środka na odchudzanie. Dlaczego nie poszukamy go w naturze?

Problem społeczny

Co trzeci Europejczyk mógłby ważyć mniej. Nadwaga, która już dawno stała się problemem społecznym, jest wynikiem wielu czynników, do których przede wszystkim należą: niehigieniczny tryb życia, niewłaściwa dieta, niewystarczające zaangażowanie w aktywność fizyczną, stres, a także coraz bardziej chemiczna żywność. Nie idzie to w parze trendami w modzie, które nieustannie lansują szczupłą sylwetkę. Stąd łatwo o frustrację i kompulsywne sięganie po wszystko, co oferuje rynek tym, którzy marzą o szybkim i nie angażującym sposobie na odchudzanie. Daje to też pretekst wielu nieuczciwym producentom do tego, by sprzedawać opakowaną w marzenia „dietę cud” – oczywiście zwykle nieskuteczną i bardzo często opartą na składzie zagrażającym zdrowiu.

Koniec z cudownymi dietami?

Szwajcarscy naukowcy od dekady pracowali nad poszukiwaniem odpowiedniej receptury, która choćby o krok zbliżyła ich do stworzenia suplementu, wspomagającego proces chudnięcia – skutecznie i w sposób nieinwazyjny dla ludzkiego organizmu. Powstanie tabletek SlimLine ich twórcy nazywają przełomem, który rzekomo ma skończyć epokę placebo i los setek osób.

Jak to możliwe?

Środek wykazuje odpowiednią aktywność biologiczną. Najważniejszą cechą mieszaniny odpowiednio wyselekcjonowanych, naturalnych składników, jest redukcja tkanki tłuszczowej i wypychanie z organizmu toksyn. Dzieje się tak za sprawą wyciągu z berberyny , który pobudza metabolizm i korzystnie wpływa na apetyt.

„Za sprawą berberyny zawartej w SlimLife dochodzi w ciele człowieka do tzw. przemian tlenowych i wzmożenie pracy mitochondriów. To jednak nie wszystko! Okazuje się, że środek ten zalecany jest także osobom cierpiącym na zespół metaboliczny i niektóre odmiany cukrzycy” – mówi Mark Sidleton, specjalista dietetyki współpracujący ze SlimLife.

Natura i technologia

Skład SlimLife to zestaw naturalnych składników, gdzie obok wyciągu z zielonej herbaty i liści Berberysu o właściwościach przyspieszających metabolizm (poprzez aktywowanie enzymu AMPK), znajduje się cała lista ziół wspierających usuwanie toksyn i nadmiaru wody z organizmu. Nowoczesna technologia, wsparta odpowiednimi badaniami laboratoryjnymi, pozwoliła stworzyć mieszankę w stu procentach naturalnego środka, którego dwie najważniejsze cechy to: pomoc w walce z nadwagą i bezpieczeństwo.

Czy SlimLine może zrewolucjonizować rynek suplementów pozwalających uzyskać wymarzoną sylwetkę? Z pewnością tak, choć każdy organizm inaczej reaguje na suplementy. Niezależnie jednak od szybkości działania, pewne jest, że warto spróbować. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie. Producent obiecuje zadowolenie konsumentów i – co jest bardzo ważne dla wielu odchudzających – deklaruje, że po SlimLine nie występuje efekt jojo. Ponadto, produkt ten nie uzależnia i nie jest szkodliwy dla zdrowia.