4Flex - przyjaciel Twoich stawów

Biegasz, jeździsz na rowerze, a może regularnie uprawiasz tenis? Nie zdajesz sobie sprawy, ale Twoje stawy przy wzmożonej aktywności fizycznej zużywają się prawie tak samo, jak klocki hamulcowe po kilku sezonach jazdy. Jak zatem o nie zadbać? Odpowiedzią jest racjonalna suplementacja.

Na sprawne stawy

Choć sport ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie, to niektóre dyscypliny jak np. kolarstwo, tenis czy jogging obciążają nasze stawy. Jak uniknąć kontuzji? Przede wszystkim zatroszczmy się o to, by z głową podchodzić do kwestii ruchu, dostosowując typ oraz intensywność ćwiczeń do swoich możliwości.

Pamiętajmy również o utrzymaniu prawidłowej masy ciała oraz o racjonalnej diecie, bogatej w wapń i witaminę C. Co ważne – aby utrzymać stawy w dobrej kondycji , warto sięgać po preparaty z kolagenem np. 4Flex (innowacyjny preparat zawierający unikalny kolagen  FortiGel® - każda saszetka to aż 10 g tego unikalnego składnika), który pomaga utrzymać sprawne stawy na dłużej. Zhydrolizowana forma kolagenu ułatwia wchłanianie, co zostało potwierdzone dowodami naukowymi – dzięki temu wchłania się aż 95% cząsteczek kolagenu i gromadzi głównie w tkance chrzęstnej.

Aby kuracja przyniosła odczuwalne pozytywne efekty, zalecane jest, by stosować preparat co najmniej przez trzy miesiące. Suplement dostępny jest w 4 wariantach: 4Flex, 4Flex o smaku czarnej porzeczki, 4Flex Sport, , 4Flex Silver.

4Flex - 30 saszetek z proszkiem
Cena: 69 zł