Syrop ZATOGRIP

ZATOGRIP to syrop o smaku malinowym przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia do postępowania w stanach: nieżytu nosa i infekcji wirusowych. To jedyny na rynku syrop, który działa na zatkany nos i zatoki, jak również na pozostałe objawy grypy i przeziębienia. Kompleksowo i silnie zwalcza objawy infekcji, dzięki połączeniu 2 syropów w 1. Zapewnia rozwiązanie wszystkich pojawiających się objawów infekcji.

ZATOGRIP zawiera wyższe dawki ziela werbeny, dzięki czemu ułatwia samooczyszczanie zatok i działa przeciwzapalnie oraz dziewanny wielkokwiatowej, która działa rozrzedzająco na wydzielinę w obrębie zatok oraz łagodzi stany infekcyjne uszu i gardła. Z kolei ekstrakt z pelargonii łagodzi kaszel i wspiera cały układ oddechowy, a zawartość cynku działa przeciwzapalnie.

Dodatkowo syrop zawiera naturalną witaminę C z ekstraktu owoców aceroli (a nie syntetyczną) oraz Ksylitol, który wspomaga mineralizację zębów. Dzięki syropowi ZATOGRIP łagodzimy wszystkie najważniejsze objawy większości infekcji najmłodszych pacjentów.