Agnieszka Woźniak-Starak w kampanii THEGLOOW.COM promuje zdrowy styl życia

We wrześniu wystartowała kampania nowego e-commerce THEGLOOW.COM, której twarzą jest dziennikarka, podcasterka i jedna z najlepiej ubranych Polek, Agnieszka Woźniak-Starak. W jednym miejscu znajdziemy blisko 3500 wyselekcjonowanych produktów oraz ponad 150 marek luksusowych oraz premium, w tym zarówno produktów dobrze znanych przez polskich konsumentów, ale też światowych bestsellerów, które w Polsce dostępne są wyłącznie na THEGLOOW.COM.

Materiał promocyjny PR marki Zdrowy styl życia to nie tylko obowiązujący trend, a jeden z filarów utrzymania naszego organizmu, zarówno ciała jak i ducha, w dobrostanie. Wypracowanie codziennych nawyków, które mają realny wpływ na jakość naszego życia, daje wymierne korzyści i umożliwia w pełni czerpanie z dobrodziejstw indywidualnych zasobów naszego organizmu. Jak wiemy, podstawą zdrowego stylu życia jest odpowiednio zbilansowana dieta, nawadnianie organizmu, uprawianie aktywności fizycznej oraz dbanie o higienę snu. Często zapominamy jednak, że istotnym elementem jest również właściwa i regularna suplementacja. Nowy sklep internetowy THEGLOOW.COM oferujący suplementy diety, kosmetyki, perfumy i produkty wellness & spa marek luksusowych oraz premium jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów, dla których priorytetem jest zachowanie doskonałego samopoczucia, dbających o siebie i podążających za najnowszymi trendami zdrowego stylu życia, jak i pielęgnacji. W jednym miejscu znajdziemy blisko 3500 wyselekcjonowanych produktów oraz ponad 150 marek luksusowych oraz premium, w tym zarówno produktów dobrze znanych przez polskich konsumentów, ale też światowych bestsellerów, które w Polsce dostępne są wyłącznie na THEGLOOW.COM. Wśród nowości, które dzięki THEGLOOW.COM zawitały do Polski, znajdują się między innymi takie marki jak Biocol Labs, Vida Glow, Beautifully Nurished czy Toilet Paper Beauty.

materiał promocyjny

VIDA GLOW – Hairology Capsules - 30 kapsułek, 225 zł

Zdaniem lekarzy, właściwe stosowanie suplementów diety może przyczynić się do poprawy zdrowia całej populacji i zmniejszenia występowania chorób cywilizacyjnych. Celem stosowania suplementów nie jest leczenie chorób. Powinni z nich korzystać przede wszystkim ludzie zdrowi, aby utrzymać swoje ciało i umysł w jak najlepszej kondycji i wydłużyć życie BEZ chorób. Właściwa suplementacja wpływa też na to jak jesteśmy postrzegani przez innych. Piękna cera, zadbane dłonie, gęste włosy oraz wewnętrzna witalność i energia sprawią, że będziemy odbierani jako nowoczesna osoba sukcesu.

Video:

https://youtu.be/7moYO15NLEI?si=DqwiQegwdM8TczHT

Na THEGLOOW.COM, w jednym miejscu, znajdziemy najlepszej jakości, wyselekcjonowane produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci w każdym wieku, dzięki czemu oszczędzimy nie tylko czas, ale też pieniądze. Oprócz najwyższej jakości suplementów platforma oferuje też kosmetyki, perfumy, akcesoria wellness & spa, takie jak świece, szczotki, rollery itp. E-commerce THEGLOOW.COM wyróżnia też holistyczne podejście do oferty, innowacyjność, w tym ankieta zdrowia będąca odpowiedzią na indywidualne potrzeby klientów oraz najwyższej jakości obsługa klienta. Dla THEGLOOW.COM nadrzędną wartością jest zaufanie budowane poprzez unikatowe produkty, ale też porady ekspertów, w tym dietetyków, fryzjerów oraz osobowości wyznaczających rynkowe trendy. Marka łączy inspiracje modą oraz determinację w konsekwentnym dążeniu do sukcesu, dlatego wybór Agnieszki Woźniak-Starak jako twarzy kampanii THEGLOOW.COM był ucieleśnieniem tych wartości. Gwiazda od lat dba o zachowanie równowagi w życiu, bo jak podkreśla, zdrowy styl życia przekłada się na jego jakość.

materiał promocyjny

AROMATHERAPY ASSOCIATES LONDON Deep Relax Bath And Oil – 100 ml, 499 zł

Dziennikarka inspiruje setki kobiet w Polsce do podejmowania nowych doświadczeń zawodowych, ale także dbania o siebie i swój wygląd. Słynie z idealnej sylwetki, którą zawdzięcza nie tylko regularnemu uprawianiu sportu, ale również codziennej rutynie: „korzystam z profesjonalnych masaży, ale używam też takich domowych rollerów, i do ciała, i do twarzy. Uwielbiam szczotkowanie ciała, które świetnie się sprawdza, gdy trzeba rano szybko postawić się na nogi." Gwiazda nie zapomina też o najważniejszym czyli właściwej suplementacji. „Od lat używam suplementów, zawsze pod kontrolą lekarza i to nie są specjalnie wymyślne suplementy, to jest raczej klasyka suplementacji. To są kwasy Omega, witamina C i witamina D, którą powinniśmy w naszej strefie geograficznej suplementować, bo mamy za mało słońca i odkąd ją suplementuję to ja niedoborów witaminy D3 nie mam. Włączyłam ostatnio grzyby, soplówkę jeżowatą, która też świetnie wspomaga koncentrację." Wszystkie te produkty znajdziemy na https://thegloow.com/pl/

materiały promocyjne

ANCIENT+BRAVE – Radiant Collagyn Beauty - 250 g, 207 zł

https://thegloow.com/pl/

https://instagram.com/thegloow_com?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Link do materiału video:

https://youtu.be/7moYO15NLEI?si=DqwiQegwdM8TczHT

 

Materiał promocyjny PR marki THEGLOOW.COM