POLOPIRYNA COMPLEX - kompleksowy lek na przeziębienie i grypę

Przesilenia pogodowe sprzyjają namnażaniu wirusów, a od tego już krok do infekcji. Pomimo tego, że w takich okresach szczególnie dbamy o nasze zdrowie, czasami nie da się uniknąć infekcji, a choroba potrafi być bardzo uciążliwa i wyłączyć nas z aktywności na wiele dni.

Kiedy dopada nas przeziębienie lub grypa chcemy jak najszybciej pozbyć się uciążliwych objawów i wrócić do zdrowia. Wszyscy myślą że wystarczy zastosować leki które łagodzą tylko objawy. To błąd. Mało kto wie, że aby nie dopuścić do nasilenia objawów i skrócić czas ich trwania trzeba najpierw zadziałać na stan zapalny. Dlatego leczenie przeziębienia lub grypy zawsze powinno się zaczynać od leczenia stanu zapalnego

Aby szybko wrócić do zdrowia sięgnij po Polopirynę Complex w saszetkach. Łatwy w przygotowaniu, rozgrzewający napój o pysznym pomarańczowym smaku, kompleksowo zwalcza objawy choroby oraz działa na jej przyczynę, stan zapalny.

Polopiryna Complex to unikalna na polskim rynku kombinacja trzech składników o skojarzonym działaniu:

· Chlorfenamina łagodzi objawy

nieżytu nosa (katar i kichanie) 1,

· Fenylefryna zmniejsza przekrwienie

i obrzęk błon śluzowych, przez co

udrażnia przewody nosowe, hamuje

odruch kichania i łzawienia oczu 1,

· Kwas acetylosalicylowy wykazuje

działanie przeciwgorączkowe,

przeciwbólowe i przeciwzapalne 1.

Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu składników Polopiryna Complex, to jeden z nielicznych leków na przeziębienie i grypę w formie saszetek, który zwalcza nie tylko objawy choroby: katar, gorączkę, ból głowy, gardła oraz mięśni i stawów, ale przede wszystkim działa na ich przyczynę – stan zapalny. Dzięki temu, że działa u źródła nie dopuszcza do nasilenia objawów i skraca czas ich trwania.

Dodatkowo Polopiryna Complex ma przyjemny, pomarańczowy smak, a rozpuszczalna forma zapewnia szybsze wchłanianie substancji czynnych , a tym samym szybsze działanie lecznicze.

Lek jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 16. Roku życia, 1 saszetka co 6-8 godzin w zależności od potrzeby. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody, wymieszać i wypić. Nie należy przekraczać dawki 4 saszetek na dobę.

Polopuiryna Complex, saszetki do przygotowania rozgrzewającego napoju o0 smaku pomatrańczowym, dostępna jest w dwóch wielkościach opakowań:

X 8 i x 12 saszetek

Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczna POLPHARMA S.A.