Kultowa wcierka JANTAR dla pięknych włosów

Są takie kosmetyki, których nikomu nie trzeba przedstawiać ponieważ zyskały status "urodowego celebryty". Jednym z nich jest kultowa już odżywka wcierka marki Jantar, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem włosomaniaczek. Czemu? Ponieważ daje gwarancję zregenerowanych, mocnych i zdrowych włosów!

Receptura odżywki wcierki marki Jantar uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i zniszczonych. Dzięki zawartości biologicznie czynnych substancji stymulujących wzrost włosów takich jak aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol odżywka hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost oraz odżywianie, wzmacnia ich strukturę oraz chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca. Zawarte w kosmetyku składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji. Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, a także regeneruje i łagodzi podrażnienia. Dzięki niej włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia.

Sposób użycia: Wcierać codziennie w skórę głowy przez 3 tygodnie, po kilku dniach przerwy wznowić kurację. Nie spłukiwać.

JantarJantar fot. materiały prasowe