NOWE MASKI BARWY ZIOŁOWEJ

Do szamponów, odżywki i koktajlu ziołowego dołączyły 3 nowe maski, które są dopełnieniem linii. Regularnie stosowane intensywnie nawilżają, odbudowują oraz zwiększają odporność na uszkodzenia. Maski dogłębnie odżywiają i zmiękczają włosy, przywracają im pełen blask, nadając zdrowy wygląd.

Barwa Ziołowa® to linia kosmetyków do włosów oparta na dobroczynnym działaniu naturalnych składników. Bazuje na roślinnych ekstraktach i tradycyjnych recepturach znanych w Polsce od pokoleń.

BARWA ZIOŁOWA® LAWENDA Maska do włosów

Cena: 10,49 zł, Pojemność: 120 ml

Maska Barwa Ziołowa Lawenda przeznaczona jest do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Poprawia ich kondycję i tym samym ułatwia rozczesywanie. Dzięki zawartości kreatyniny włosy są elastyczne, nawilżone i bardziej odporne na uszkodzenia. Po użyciu maski włosy są miękkie i pełne blasku.

Kluczowe składniki:

· ekstrakt z lawendy, który zmniejsza przetłuszczanie włosów

· keratynę, która regeneruje i uelastycznia włosy

· kompleks witamin, które odżywiają cebulki włosów oraz regulują produkcję sebum

BARWA ZIOŁOWA® CZARNA RZEPA Maska do włosów

Cena: 10,49 zł, Pojemność: 120 ml

Odżywcza maska do włosów Barwa Ziołowa z ekstraktem z czarnej rzepy pielęgnuje włosy osłabione i ze skłonnością do łupieżu. Skutecznie odbudowuje strukturę włosów,

uelastycznia je oraz odżywia cebulki włosowe. Zawarte w masce składniki aktywne zmiękczają włosy przywracając im blask i zdrowszy wygląd.

Kluczowe składniki:

· ekstrakt z czarnej rzepy, który przywraca włosom połysk, wzmacnia je oraz działa przeciwłupieżowo

· keratynę, która regeneruje i uelastycznia włosy

· kompleks witamin, które odżywiają cebulki włosów prowadząc do wzmocnienia

BARWA ZIOŁOWA® SKRZYP POLNY Maska do włosów

Cena: 10,49 zł, Pojemność: 120 ml

Maska do włosów Barwa Ziołowa z wyciągiem z młodych pędów skrzypu polnego przywraca włosom połysk i wzmacnia je. Maska przeznaczona jest szczególnie do pielęgnacji włosów wypadających i słabych. Skutecznie regeneruje zniszczone włosy i pielęgnuje je.

Kluczowe składniki:

· wyciąg z młodych pędów skrzypu polnego, który przywraca włosom połysk, wzmacnia je (dzięki związkom krzemu, potasu i wapnia) oraz pobudza cebulki włosowe do szybszego odrastania

· keratynę, która regeneruje zniszczone włosy i pielęgnuje je

· kompleks witamin, które odżywiają cebulki włosów prowadząc do wzmocnienia

Sposób użycia:

Niewielką ilość maski nanieść na umyte, lekko wilgotne włosy. Po upływie kilku minut dokładnie spłukać letnią wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu.