NOWOŚĆ! ARBONNE MAKEUP - SPEAK VOLUMES - TUSZ DO RZĘS

Oczy są zwierciadłem duszy. Ten wielofunkcyjny, zawierający witaminy tusz do rzęs jest idealny do tworzenia naturalnie wyglądającego makijażu rzęs. Nakładany warstwami nadaje rzęsom wrażenie objętości przy bardziej odważnych stylizacjach. Specjalnie zaprojektowana, stożkowata szczoteczka pomaga dotrzeć do wszystkich rzęs, aby je optycznie wydłużyć, podkreślić, podkręcić oraz nadać efekt zwiększonej objętości.

Arbonne Makeup to gama produktów do makijażu twarzy podkreślających urodę miłośniczek wegańskich kosmetyków. Linia zawiera nie tylko kolorową paletę różu do policzków, cieni do powiek, czy eyelinery w sześciu odcieniach, ale również konturówki, błyszczyki i aksamitne pomadki w najmodniejszych i bardzo kobiecych odcieniach. Arbonne Makeup to również kosmetyki poprawiające koloryt skóry i przygotowujące ją do makijażu.

ARBONNE MAKEUP

SPEAK VOLUMES TUSZ DO RZĘS

Pojemność: 10 g

Makijaż, który pomaga pielęgnować cerę dzięki składnikom nawilżającym i wspomagającym walkę z oznakami starzenia się skóry, podkreślając Twoje naturalne piękno.

Wielofunkcyjny tusz pozwala tworzyć efekt gęstych rzęs, poprawiając optycznie ich objętość, długość, podkręcenie i rozdzielenie. Stożkowata szczoteczka ze specjalnymi wypustkami pomaga dotrzeć do każdej rzęsy z osobna, aby dokładniej nałożyć tusz i uzyskać pożądany rezultat. Za jednym pociągnięciem rzęsy wyglądają na wydłużone, wzmocnione i rozdzielone. Odporna na rozmazywanie, lekka formuła pozostaje na miejscu, ale można ją łatwo zmyć pod koniec dnia, co pomaga minimalizować ryzyko wypadania rzęs.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

Speak Volumes Tusz do Rzęs to produkt wegański, bezglutenowy, przetestowany okulistycznie, który zawiera następujące składniki:

• opatentowana mieszanka polipeptydów i składników pochodzenia roślinnego, w tym peptydu z groszku i korzenia rzodkiewki, pomaga w uzyskaniu optycznego efektu grubszych i gęstszych rzęs

• wyciąg z zielonej herbaty i modrzewia pomaga tworzyć wygląd pełniejszych, dłuższych rzęs

Arbonne International

Założona w 1975 roku w Szwajcarii firma Arbonne International, LLC tworzy produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, wspomagające zdrowy styl życia, dobre samopoczucie i siły witalne. Produkty te powstają z największą starannością, w oparciu o najwyższej jakości składniki pochodzenia roślinnego i według innowacyjnych metod naukowych. Motto firmy Arbonne to: „pure safe beneficialTM”. Wszystkie formuły naszych produktów są wegańskie, na co posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają normy Purity and Safety Ingredient Policy, czyli naszych wewnętrznych zasad dotyczących składników. Produkty Arbonne są dostępne na stronie arbonne.pl lub poprzez sieć naszych Niezależnych Konsultantów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Tajwanie i Polsce. Arbonne to prywatna firma z siedzibą w Irvine w Kalifornii. Aby uzyskać więcej informacji również dotyczących składników produktów, zapraszamy na stronę arbonne.pl. Arbonne® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Arbonne International, LLC.