Divine Cream Samarité. Must have pielęgnacji XXI wieku

Wysokie temperatury i towarzysząca im zwiększona wilgotność powietrza - oto dwa największe wyzwania, z którymi latem zmagają się posiadaczki wszystkich typów cery. Największych problemów doświadczają naturalnie osoby o cerze wrażliwej i suchej oraz. tłustej. Dlatego marka Samarité proponuje unikalne rozwiązanie - Divine Cream. Ten wyjątkowy kosmetyk łączy w sobie lekkość kremu na dzień z bogactwem formuły charakterystycznej dla kremów na noc. Dzięki temu, że w swojej unikalnej recepturze nie zawiera on olejów może być stosowany zarówno przez posiadaczki cery normalnej jak i tych wymagających: od suchych po mieszane, a nawet tłuste i wrażliwe.

Upały i ekspozycja na słońce to poważne wyzwanie dla skóry suchej i wrażliwej. Cechujący ją brak bariery ochronnej oraz mniejsza ilość gruczołów łojowych powoduje, że szybko traci ona odpowiedni poziom nawilżenia, a stąd już krótka droga do podrażnień. Dlatego jej posiadaczki powinny szczególnie mocno zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia cery i odbudowę jej płaszcza hydrolipidowego. Z kolei kobiety o typie cery tłustej w trakcie wakacji narzekają na nasilenie nieestetycznego błyszczenia, wynikające ze zwiększonej produkcji sebum. Remedium na ten problem stanowi unormowanie pracy gruczołów łojowych za pomocą właściwie dobranego kosmetyku. W obydwu przypadkach sięgając po Divine Cream Samarité zapewnimy naszej cerze doskonałe samopoczucie i wygląd.

Unikalna formuła Divine Cream Samarité zawiera 0% olejów i aż 33 naturalne ekstrakty. Jego oryginalna receptura powstała w oparciu o specjalnie wyselekcjonowane substancje połączone ze sobą z zachowaniem absolutnej równowagi i harmonii. Te najpotężniejsze składniki pozyskane z bogactw przyrody wzbogacone zostały w niej o zaawansowane biotechnologiczne składniki aktywne. Dzięki temu Divine Cream dostarcza skórze tego co najskuteczniejsze wielowymiarowo się z nią zestrajając. Kosmetyk działa wyłącznie tam, gdzie jest potrzebny, uzupełniając wszelkie braki i niwelując niedoskonałości cery.

Krem pomaga zarówno skutecznie nawilżać, koić naczynka, redukować wydzielanie sebum oraz odbudowywać płaszcz hydrolipidowy. Dodatkowo napina i wygładza skórę, wygładza zmarszczki oraz zapewnia efekt liftingu. Może być stosowany również jako krem pod oczy, który zmniejsza opuchnięcia i cienie. Produkt jest idealny pod makijaż i przedłuża jego trwałość. Jego niezwykle lekka konsystencja nie obciąża skóry tak jak kremy na dzień. Jednocześnie jego bogata formuła oddziałuje na cerę niczym krem na noc. Kosmetyk nie zawiera żadnych składników kontrowersyjnych, a przy tym wykazuje wyjątkową wydajność. Tylko 0,5 ml wystarczy na jedno użycie.