Hydrance - nieskończone źródło nawilżenia

Skóra zawiera 70% wody, której potrzebuje, aby zachować zdrowy i piękny wygląd oraz pełnić swoją funkcję ochronną. Aby była gładka i promienna, musimy ją codziennie nawilżać, niezależnie jaki tryb życia prowadzimy. Nowa linia Hydrance Eau Thermale Av?ne przedstawia nową wizję odpowiedniego nawilżenia skóry.

Woda, jako składnik przeplata się w rytuałach piękna na całym świecie. Najbardziej ceniona jest w Japonii, gdzie stosuje się pielęgnację „warstwa po warstwie”. Pierwszą fazą jest baza, która odbudowuje skórę i przygotowuje ją do lepszego wchłaniania produktów nawilżających. Taki codzienny rytuał pobudza komórki do odnowy oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka. Jego zadaniem jest nawilżyć, wygładzić i odświeżyć skórę.

Na stan naszej skóry ma wpływ wiele czynników (słońce, klimatyzacja), które często sprawiają, że jest szorstka i matowa, czyli odwodniona! Film hydrolipidowy i cement międzykomórkowy zostały uszkodzone, co doprowadziło do nadmiernego odparowania wody z naskórka*. Skórze brakuje elastyczności, wykazuje skłonności do zaczerwienień i łuszczenia się. Często towarzyszy jej także uczucie ściągnięcia w niektórych partiach twarzy. To stan przejściowy, który spowodowany jest niedoborem wody.

*Odwodnienie mniej niż 10% w naskórku

Do wyzwań skutecznego nawilżania należą następujące elementy:

· dostarczenie skórze wody, ale i jej długotrwałe utrzymanie

· zatrzymanie wody w warstwie rogowej naskórka

· przywrócenie prawidłowej warstwy hydrolipidowej

· spowolnienie parowania wody

Produkt musi dostarczyć wodę oraz LIPIDY.

ZANURZ SIĘ W NOWYM ŚWIECIE NAWILŻENIA

Nowy wymiar nawilżenia zapewnia połączenie wyjątkowych zalet Wody termalnej Avène i kompleksu CohedermTM w nowej odsłonie gamy produktów Hydrance.

Kompleks Cohederm™ to trio lipidowe składające się ze:

· steroli

· podwójnych estrów

· trójglicerydów

Synergiczne działanie tych 3 niezbędnych składowych zapewnia optymalne działanie.

Opatentowany kompleks składników CohedermTM intensywnie nawilża* i wzmacnia skórę (poprawa spójności komórkowej), przywracając jej naturalne nawilżenie i barierę ochronną. Daje on efekt wodnego rezerwuaru, który działa na napięcie skóry spowodowane odwodnieniem. Dzięki temu zapewnia długotrwałe uczucie ukojenia.

*nawilżenie wierzchnich warstw skóry

NOWOŚĆ

HYDRANCE AQUA-ŻEL – NAWILŻAJĄCY KREM-ŻEL

POJEMNOŚĆ: 50 ML/ REKOMENDOWANA CENA: 85 ZŁ

Produkt w słoiczku o innowacyjnej wodno-żelowej konsystencji zapewnia:

1. 24H NAWILŻENIE

CohedermTM – opatentowany kompleks nawilżający* oraz nawilżająca gliceryna.

2. UKOJENIE

Dzięki zawartości Wody termalnej Avène (75%).

3. DETOKSYKACJĘ

Pre-tokoferyl® (prekursor witaminy E) działa antyoksydacyjnie. Natomiast siarczan dekstranu obkurcza naczynia krwionośne, działa przeciwzapalnie, likwiduje rumień i zaczerwienienia. Składniki działają synergicznie, aby usunąć toksyny ze skóry.

Mikro-rezerwuary wody nawadniają skórę zgodnie z jej rytmem i potrzebami. Natomiast pozostałe składniki poprawiają mikrokrążenie w skórze.

Nowy wymiar nawilżenia inspirowany jest japońskim rytuałem piękna.

Trójwymiarowa siatka składników aktywnych tworzy żelową sieć. Składają się na nią: faza emoliencyjna, kompleks CohedermTM i Woda termalna Avène. Dzięki temu cudownie kremowa i lekka żelowa formuła długotrwale nawilża i daje natychmiastowy komfort.

EKSPERTYZA J A PA N B E A U T Y

ALL IN ONE, ONE FOR ALL

Wielozadaniowość Hydrance Aqua-Żelu sprawia, że może być stosowany na kilka sposobów:

· rano – w formie pielęgnacji nawilżającej na dzień

· wieczorem – jako maseczkę na noc, która zapewni świeży wygląd skóry o poranku

· na okolice oczu – by odświeżyć, nawilżyć i zmniejszyć przekrwienie skóry pod oczami.

Nowy Hydrance Aqua-Żel zapewnia długotrwałe i intensywne nawilżenie oraz uczucie świeżości. Jego Konsystencja kremowego żelu daje uczucie wodnej mgiełki. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry odwodnionej.