Les Essentiels - Obudź piękno skóry wrażliwej

Potrzeby skóry ewoluują w dzisiejszych czasach. Poza dostarczeniem jej natychmiastowego i trwałego efektu nawilżenia, szczególnie potrzebuje pomocy w odzyskaniu naturalnej równowagi, zapewnieniu jej energii, żeby mieć siłę w walce z codziennymi agresorami zewnętrznymi: jak promienie UV, zanieczyszczenia środowiska czy zmiany temperatur. Zdrowa cera jest świeża, wypoczęta, promienieje naturalnym blaskiem. Aby przywrócić naturalne piękno skórze, zwłaszcza wrażliwej - Eau Thermale Av?ne opracowało gamę produktów Les Essentiels - codzienną pielęgnację ochronno-rewitalizującą, z opatentowanym składnikiem aktywnym zawartym w naturalnym ekstrakcie z czerwonych owoców.

REWITALIZACJA SKÓRY WRAŻLIWEJ NATURALNY EKSTRAKT Z CZERWONYCH OWOCÓW

malina – borówka – czerwona porzeczka

OPATENTOWANY* BIOMIMETYCZNY SKŁADNIK AKTYWNY OCHRONA

Natychmiastowe wzmocnienie bariery skórnej

Zaopatruje skórę w lipidy polarne

REWITALIZACJA

Trwała rewitalizacja komórek skóry. Dostarcza skórze kwas cytrynowy w celu stymulacji energii komórkowej

*Patent N° FR2853835A1

Naturalny ekstrakt z czerwonych owoców to prawdziwy koktajl witaminowy, w którym naturalność została zachowana w ponad 99%. Został on zabezpieczony, aby zachować moc oraz wszystkie naturalne właściwości zdrowotne i energetyzujące (bogate w witaminy, minerały i polarne lipidy).

+ Pre-tokoferyl

·         Silny antyoksydant

·         Efekt rezerwuaru

Potężny zbiornik przeciwutleniający, który chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

+ Woda termalna Avène

Działanie zmiękczające, kojące i łagodzące podrażnienia.

PRZYJEMNOŚĆ STOSOWANIA I SKUTECZNE DZIAŁANIE

LES ESSENTIELS TO FORMUŁY DOSTOSOWANE

CODZIENNA PIELĘGNACJA PRZYWRACAJĄCA SKÓRZE ENERGIĘ
I RÓWNOWAGĘ

Zdrowa skóra to zdrowy styl życia. Świeży wygląd i blask skóry są odzwierciedleniem codziennej pielęgnacji, ale przede wszystkim to wynik „zdrowego” stylu życia. Składają się na niego: codzienna aktywność fizyczna, zdrowa i zrównoważona dieta jak również odpowiednia długość snu.

ODŻYWCZY KREM REWITALIZUJĄCY

POJEMNOŚĆ: 50 ML

Krem przeznaczony jest dla skóry suchej, wrażliwej, zmęczonej, z brakiem elastyczności i ze skłonnościami do przesuszenia czy odwodnienia.

Wyselekcjonowane ożywcze olejki emolientowe (26%)
i kompleks nawilżający (10%) odżywiają skórę do 6h, nawilżają ją i przywracają natychmiastowy komfort (97%)*.

Aksamitna konsystencja łatwo się wchłania.

* % satysfakcji. Test konsumencki zrealizowany na 140 osobach. 1-2 aplikacje dziennie przez 21 dni

ODŻYWCZY KREM REWITALIZUJĄCY, BOGATA KONSYSTENCJA

POJEMNOŚĆ: 50 ML

Bogata i łatwo wchłanialna konsystencja kremu rewitalizującego służy skórze bardzo suchej, wrażliwej
i zmęczonej.

Zawartość 35,5% ożywczych olejków emolientowych wzbogacona masłem Karite i odżywczymi woskami przywraca skórze komfort (98%)*, a dzięki kompleksowi nawilżającemu (10%) zapewnia intensywne nawilżenie utrzymujące się do 6h. Szorstkie w dotyku partie twarzy, zaczerwienienia i/lub łuszczenie się skóry są zredukowane, natomiast cerze zostaje przywrócony blask.

*% satysfakcji. Test konsumencki na 141 osobach. 1-2 aplikacje dziennie przez 21 dni

NOWOŚĆ ODŚWIEŻAJĄCY FLUID MATUJĄCY

POJEMNOŚĆ: 50 ML

Płynność i świeżość tej formuły są inspirowane japońskimi teksturami, bez tłustego lub lepkiego efektu. Jest to lekka konsystencja typu OIL FREE. Nowe chłonne mikrokapsułki działają na skórę, aby natychmiastowo wchłonąć nadmiar sebum bez efektu wysuszenia.

Odświeżający fluid matujący pozwala zachować równowagę między długotrwałym działaniem matującym strefy tłustej tzw. T (nos, czoło, broda), a nawilżającym przynoszącym komfort strefie suchej (policzki).

3% Refinylu o działaniu wygładzającym i seboregulującym oraz +4% mikrokapsułek absorpcyjnych daje efekt matowej skóry do 6h. 10% substancji nawilżających zapewnia skórze nawilżenie (90%)*.

*% satysfakcji. Test konsumencki zrealizowany na 70 osobach. 1-2 aplikacje dziennie przez 21 dni.

MASECZKA KOJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCA

POJEMNOŚĆ: 50 ML

Kremowa, otulająca konsystencja została stworzona dla chwil przyjemności i komfortu skóry. Jest to uzupełnienie pielęgnacji w celu regeneracji bariery skórnej. Maseczkę można używać 1-2 razy w tygodniu.

Maseczka jest przeznaczona do każdego rodzaju skóry wrażliwej czy zmęczonej. Może być stosowana jako kuracja w okresie zmiany pór roku, wytężonej aktywności, czy wzmożonej klimatyzacji.

Formuła „oleju w wodzie” zawierająca (25,5%) składniki odżywczo-nawilżające (ożywcze olejki w tym olejek szafranowy i nawilżające glikole) przywraca blask i ochronę (+88%)*. Natomiast 69% Wody termalnej Avène zapewnia skórze ukojenie.

*Badania ex-vivo przepuszczalności błonowej barwnika Lucifer Yellow w różnych warstwach warstwy rogowej przeprowadzone na explantach ludzkiej skóry poddanych działaniu 10% SDS. Pojedyncza aplikacja produktu.

SERUM ROZŚWIETLAJĄCE

POJEMNOŚĆ: 30 ML

Serum rozświetlające rekomendowane jest do codziennej pielęgnacji rewitalizującej. To koncentrat energetyczny, który działa na zmęczoną, wrażliwą skórę, a dodatek Refinylu zapewnia działanie wygładzające. Efekt to odświeżona (98%)* i rozświetlona (+26%) cera.

* % satysfakcji. Test konsumencki zrealizowany na 86 osobach. 1-2 aplikacje dziennie przez 21 dni.

KREM ODŚWIEŻAJĄCY KONTUR OCZU

POJEMNOŚĆ: 15 ML

Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji zmęczonej i wrażliwej skóry wokół oczu. Oprócz naturalnego kompleksu rewitalizującego z czerwonych owoców zawiera siarczan dekstranu o działaniu zmniejszającym obrzęki.
W efekcie cienie są mniej widoczne, opuchnięcia zmniejszone, a drobne linie wygładzone.

Wypoczęty kontur oka 88%*.

*% satysfakcji. Test konsumencki zrealizowany na 84 osobach. 1-2 aplikacje dziennie przez 21 dni.