SZYBKIE TEMPO ŻYCIA WYMAGA BŁYSKAWICZNEJ PIELĘGNACJI. OD DZIŚ W KILKA SEKUND PIĘKNE WŁOSY MOŻE MIEĆ KAŻDA Z NAS!

POZNAJCIE Elseve Rapid Reviver - skoncentrowane odżywki.
NOWOŚĆ od L'Oréal Paris.

Każda z nas lubi czuć się zadbana, ale tempo współczesnego życia  szybko weryfikuje nasze oczekiwania. Nic dziwnego, że szczególnie w przypadku pielęgnacji włosów lubimy produkty, które trafiają bezbłędnie w nasze potrzeby, przynoszą natychmiastowy efekt i mają w swojej formule zawarte wszystkie niezbędne składniki dbające o ich piękny wygląd. Jakie kosmetyki mamy do wyboru? Zwykłe odżywki, które są wygodne i szybkie w stosowaniu, ale nie dostarczają właściwej pielęgnacji, szczególnie włosom suchym oraz zniszczonym. Maski z kolei  są skuteczniejsze, ale trzeba dać im czasem nawet kwadrans, by mogły zacząć działać. Która z nas ma na to czas?

L’Oréal Paris przedstawia nową linię skoncentrowanych odżywek do włosów, która łączy najlepsze cechy odżywki i maski. Poznaj L’Oréal Paris Elseve Rapid Reviver – produkt, który zadba o włosy, a Tobie pozwoli oszczędzić czas - przecież liczy się każda sekunda!

LŚNIĄCE I ZADBANE WŁOSY W KILKA SEKUND? PODEJMIJ WYZWANIE
I OCZARUJ FANTASTYCZNYM EFEKTEM!

Połączenie zalet szybkiego użycia odżywki i intensywnych właściwości regeneracyjnych maski – teraz to możliwe. L’Oréal Paris w oparciu
o wiedzę naukową poszerza swoją gamę produktów o pierwsze skoncentrowane odżywki
o natychmiastowym działaniu. Nowa linia to 3 innowacyjne produkty, które  odbudowują i chronią włosy, zapewniając 2x więcej pielęgnacji
w porównaniu z klasyczną odżywką. Dzięki wykorzystanej technologii formuła natychmiast łączy się z włóknami włosów, doskonale je odżywiając i regenerując. A to wszystko bez czekania!