Co łączy Agnieszkę Kaczorowską-Pelę z silikonem medycznym? Relacja ze spotkania z fanami

W piątek 22/02/2019, w Perfumerii Douglas Złote Tarasy, Agnieszka KaczorowskaPela spotkała się z fanami, aby zdradzić swój przepis na wiosenną odnowę i pielęgnację.

Skąd taki pomysł? W grudniu 2018 Agnieszka pochwaliła się na swoim instagramie, jak
wygląda jej wieczorny rytuał pielęgnacyjny. Po raz kolejny fani oszaleli na punkcie pięknej i zmysłowej celebrytki, która zachęcała, by w świątecznym pędzie znaleźć chwilę dla siebie, np. sięgając po urządzenie do oczyszczania twarzy od FOREO.

Od tamtego czasu, fani zasypują Agnieszkę pytaniami, jak udaje się jej pogodzić codzienne obowiązki z pielęgnacją - szczególnie w kontekście tańca i aktywności fizycznej, przygotowując się do najważniejszej roli w swoim życiu - bycia mamą.
Czego dowiedzieliśmy się po spotkaniu z gwiazdą? Agnieszka zdradziła swoje urodowe triki, ulubione produkty których używa na co dzień czy na czerwony dywan oraz powiedziała, jakie kosmetyki są jej wiosennym must-have. Główną tematyką wydarzenia była jednak pielęgnacja przed i po treningu.

Agnieszka opowiedziała także o swoich doświadczeniach związanych z używaniem
sonicznej szczoteczki do oczyszczania twarzy LUNA mini 2, oraz po jaki produkt z portfolio FOREO warto sięgnąć, jeżeli stawiamy swoje pierwsze kroki w pielęgnacji lub kiedy potrzebujemy dodatkowej motywacji we wspieraniu nas w wiosennych postanowieniach.


„Kluczowe w dbaniu o skórę jest jej odpowiednie oczyszczanie, co niestety, my kobiety, nierzadko bagatelizujemy. Jestem osobą, która ma napięty grafik i bardzo często zdarza mi się wstawać przed świtem – np. gdy muszę jechać na plan zdjęciowy czy na trening. Mimo wszystko dbam, aby w codziennych rytuałach poświęcić chwilę czasu dla skóry. Pomagają mi w tym produkty FOREO, których jestem wielką fanką. Nic tak dogłębnie nie oczyszcza mojej cery, jak soniczna szczoteczka LUNA. Jest to dla mnie szczególnie ważne ze względu na tryb życia, jaki prowadzę – praca przed kamerą, charakteryzacje, częste treningi i życie w ciągłym biegu. Dlatego codziennie – najczęściej wieczorem, po demakijażu – dokładnie oczyszczam twarz szczoteczką używając przy tym najczęściej pianki lub olejku.” – zdradziła Tancerka

Na evencie dowiedzieliśmy się także, co łączy Agnieszkę Kaczorowską-Pelę z silikonem! Otóż wszystkie produkty FOREO wykonane są z silikonu medycznego, który jest ultra - higieniczny i zapobiega gromadzeniu się bakterii.