Zielony booster w diecie, czyli Chlorella dla aktywnych

Choć chlorella, jako suplement diety, dostępna jest w Polsce od niedawna, zdołała podbić serce niejednej osoby dbającej o zdrowie i wygląd.

Chlorella uzbrojona w wartości odżywcze wspomaga nasz organizm, dodaje energii i niezwykle dobrze radzi sobie w odżywianiu mięśni. Ta jednokomórkowa, mikroskopijna alga wysysa z naszego organizmu toksyny, wolne rodniki, naturalnie odkwasza i pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki.

Chlorella to także obfite źródło żelaza oraz witamin A, B1, B2, B6, B12, C i E. Stymuluje produkcję czerwonych krwinek, dzięki czemu przyczynia się do większego natlenienia mięśni, co przekłada się w prostej linii na ich wzrost oraz przyśpieszenie metabolizmu. Bogata w błonnik sprzyja produkcji mikroflory jelitowej, która powoduje zmniejszenie lub nawet wyeliminowanie uczucia głodu i wzmocnienie uczucia sytości. Odpowiedzialna jest również za zmniejszenie magazynowania tłuszczu.

Cena:

Tabletki 29,90 zł
Proszek 39,90 zł

Chlorella do kupienia w drogeriach Rossmann.

Purella Food to naturalne produkty spożywcze najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych i certyfikowanych źródeł.

Purella Food. Enjoy Pure Life.