Naturalny wybór w walce z przeziębieniem Pelavo Med- lecznicza moc roślin

Jak leczyć, aby wyleczyć i co najważniejsze ulżyć dziecku w dolegliwościach? Katar, kaszel i stany podgorączkowe nie tylko obniżają nastrój i odbierają radość, ale i osłabiają organizm, który potrzebuje sił na walkę z wirusową infekcją górnych dróg oddechowych. Jaki lek wybrać? Jeden a może kilka?

78% mam przyznaje, że w przypadku leczenia dzieci preferuje produkty zawierające naturalne składniki.*

Dlatego powstał Pelavo Med – nowy syrop w rodzinie Pelavo. Pelavo Med to lek OTC, który rekomendowany jest do stosowania w objawowym leczeniu przeziębienia. Pelavo Med łączy moc naturalnych składników roślinnych z osiągnięciami medycyny, które pozwalają na standaryzację naturalnych ekstraktów roślinnych. Efekt? Każda dawka to ta sama ilość substancji aktywnej, dzięki czemu masz pewność co i w jakich ilościach podajesz swojemu dziecku. Pelavo Med zawierawysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej. Działanie tego składnika zostało potwierdzone w ponad 20 badaniach klinicznych.

Pelavo Med łączy dobroczynne działanie naturalnych składników roślinnych z najnowszą wiedzą medyczną oferując produkt, który leczy objawy przeziębienia.

  • Pelavo Med ma odpowiednio  dobrany  skład  co  oznacza,  że zawiera jedynie niezbędne substancje pomocnicze i nie zawiera dodatkowych składników jak sorbitol,  sacharoza, benzoesan sodu czy maltitol.
  • Jedno opakowanie wystarczy na ponad 12,5 dnia kuracji**.
  • Pelavo Med dostępny jest w opakowaniach o pojemności 100 ml w rekomendowanej cenie 26 zł.

NOWOŚĆ! Pelavo Med

Lek OTC wydawany przez farmaceutę bez recepty

Zalecany:

  • W objawowym leczeniu przeziębienia

Zawiera:

  • Wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej
  • Odpowiednio dobrany skład – bez zbędnych substancji takich jak: maltitolu, sorbitol, sacharoza, benzoesanu sodu
  • Owocowy smak
  • Wydajne opakowanie – wystarcza na 12.5 dnia kuracji leczniczej.*

Dla kogo:

  • Dla dzieci od 6 lat i dorosłych

*Przy dawkowaniu 4ml 2 razy na dobę

Pelavo Med, 20 mg/4 ml; 4 ml roztworu zawiera 20 mg suchego wyciągu z Pelargonium sidoides DC i/lub Pelargonium reniforme Curt., radix (korzenia pelargonii) –

Pelargonii radicis extractum siccum (4-25:1), roztwór doustny.

Wskazania: tradycyjny roślinny produkt leczniczy stosowany w objawowym leczeniu przeziębienia. Produkt jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania. Pelavo Med jest wskazany do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku od 6 lat.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną (wyciąg z korzenia pelargonii), na inne gatunki pelargonii oraz na rośliny z rodziny Geraniaceae lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami.

Materiał reklamowy PelavoMateriał reklamowy Pelavo Materiał reklamowy Pelavo