Świąteczne buziaki od Gosi i Radka okiem Marcina Tyszki

5 listopada wystartowała świąteczna kampania AVON "Kisses for Christmas", w której główną rolę odgrywają Ambasadorka marki - Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej mąż, Radosław Majdan. Przesyłanie buziaków od pary uwiecznił Marcin Tyszka.

Nowe filmy są jak magiczne bajki, "w których nieważne jest, czym jedziesz na święta, ważne jest,
z kim ogrzejesz się przy choinkowej lampce" i "podarować komuś gwiazdkę z nieba to żaden problem". Opowiada je Wiktor Zborowski, a ich bohaterami są Ambasadorzy AVON - Małgorzata Rozenek-Majdan
i Radosław Majdan, którzy w tych bajkach są dokładnie tacy jak na co dzień, tacy jakich ich kochamy. Są naturalni, wpatrzeni w siebie, szczęśliwi, dzięki nim spoty mają "to coś", czego szukamy w świątecznej atmosferze. A oprócz miłości, radości i ciepła, w święta szukamy prezentów! Dlatego każdy ze spotów prezentuje pomysły na świąteczne upominki od AVON.

Praca na tak magicznym planie to była prawdziwa przyjemność, dzięki której mogliśmy poczuć bajkową atmosferę świąt dużo wcześniej. Ja jestem zachwycona kosmetykami od AVON na święta i już na planie wiedziałam, co wybiorę dla bliskich. A jest dla kogo wybierać, bo ten czas spędziamy zawsze całą rodziną. Jest głośno i radośnie. To nic, że trzeba trzy dni przed świętami lepić uszka dla armii ludzi, a po świętach też są trzy dni sprzątania. I tak z Radziem przez cały rok czekamy na ten piękny czas - mówi Małgorzata Rozenek-Majdan.

Ambasadorzy marki każdemu będą mogli doradzić, jakie prezenty świąteczne wybrać z oferty AVON. Za pomocą interaktywnego chatbota na Messengerze będzie można porozmawiać z Małgosią, Radkiem, a może nawet słynnymi pieskami pary - Pannami Prosie, bo przecież w święta nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem. W zabawie będzie można wziąć udział od 12 listopada.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pojawili się również w świątecznym katalogu AVON nr 16/2018, do którego zdjęcia wykonała Marlena Bielińska. Będzie on dostępny od 8 listopada. Kosmetyki polecane przez Ambasadorów będzie można zamówić u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, iKatalogu  AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.