Nawilżacze, oczyszczacze, jonizatory - popraw jakość powietrza w domu po okazyjnej cenie

KS
19.12.2018 08:00
Nawilżacze, oczyszczacze, jonizatory

Nawilżacze, oczyszczacze, jonizatory (fot. xiaomi)

Zbyt suche powietrze, smog stający się coraz poważniejszym problemem, pogarszająca się odporność i kaszel - to tylko nieliczne powody, dla których warto pomyśleć o sprzęcie polepszającym jakość powietrza w domu. Teraz, na wyprzedażach, możemy je kupić w bardzo okazyjnych cenach - sprawdźcie modele, jakie dla was wybraliśmy.

Nawilżacze powietrza i jonizatory

Nawilżacze powietrza przydają się zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Suche powietrze może bowiem powodować problemy z oddychaniem, nasilający się kaszel czy pogorszenie się wyglądu skóry. Negatywnie wpływa na sen oraz koncentrację w ciągu dnia. Na szczęście nawilżacze to niezbyt drogie urządzenia, a wśród nich możemy znaleźć modele np. z jonizatorem czy aromatyzerem. Jonizator przydaje się zwłaszcza w pomieszczeniach, gdzie długo działa elektronika, ponieważ ogranicza ilość jonów dodatnich w powietrzu. 

Nawilżacze powietrza i jonizatoryNawilżacze powietrza i jonizatory kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. muji

Oczyszczacze powietrza

Przy coraz większym problemie ze smogiem i zagrożeniami dla zdrowia, jakie za nim się kryją, oczyszczacz powietrza zdaje się być obowiązkowym elementem wyposażenia domu. Tego typu sprzęty nie są tanie, a przedział cenowy waha się od 600 do 2500 zł. Dlatego zimowe wyprzedaże elektroniki to doskonała okazja, by znaleźć dobry model po okazyjnej cenie. Możemy również kupić urządzenie, które poza oczyszczaniem powietrza będzie je również nawilżać i jonizować. 

Oczyszczacze powietrzaOczyszczacze powietrza kolaż redakcja, materiały partnerów

O tym, jak wybrać najlepszy oczyszczacz pisaliśmy dokładnie tutaj >>>

Poniżej znajdziecie więcej ciekawych ofert na sprzęt, który poprawi jakość powietrza w waszych domach, a co za tym idzie - pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie. 

Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • leoleo

  Oceniono 1 raz 1

  alergików smogowych - należę - jest coś 15- 30%, dla nich to ratunek, mam też czujnik smogu za 300 pln, istotne bo okna sa nieszczelne a zwrotki kanałami wentylacyjnymi często dają większy smog niż ten pozaokienny

 • patryk432

  0

  Najlepsze połączenie to nawilżacz, jonizator i oczyszczacz w jednym. Przy odpowiednim urządzeniu wyposażonym w tryb automatycznym można zadbać o rożne aspekty powietrza. Ważne jednak, aby nawilżacz powietrza był ewaporacyjny. Nie ma wtedy problemu z nadmierną wilgocią i osiadaniem cząsteczek wody na meblach. Najlepsze tego typu rozwiązania proponują oczyszczacze 3w1 od Sharp - www.goodair.pI/oczyszczacze-powietrza-sharp

 • buuuu123

  0

  ja mam oczyszczacz Roger marki Stadler Form - bardzo dobrze filtruje i oczyszcza z kurzu/roztoczy i z zapachów

 • gazeta1960

  Oceniono 10 razy -2

  A gdzie są "Bąkoabsorbenty"? I za ile?

 • kubowa1

  Oceniono 8 razy -4

  Najtańsze są na Gearbest www.gearbest.com/home-smart-improvements/pp_268522.html?lkid=12998499

 • chmjel

  Oceniono 14 razy -8

  No jacha, że są w dobrej cenie. Przecież po to cały czas trąbimy o smogu i smogozagładzie żeby były w dobrej cenie.

 • rikol

  Oceniono 13 razy -9

  A żeby zasilać takie urządzenie, potrzebny jest prąd, który jest uzyskiwany ze spalania węgla. Czyli dokładamy się do smogu i efektu cieplarnianego. takie rzeczy to tylko w wyborczej.

 • jakis_gosc012

  Oceniono 17 razy -13

  I po to się między innymi właśnie robi tą g*wnoburzę z tym całym pseudo smogiem. Robią naiwnym ludziom wodę z mózgu, żeby kupowali to badziewie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX