Zamiast okienka i odległego terminu - call center z prawdziwego zdarzenia? NFZ obiecuje

Nie możesz dostać się do specjalisty? Nie masz czasu jeździć od placówki do placówki i być odprawianym z kwitkiem? Teraz, jak obiecuje NFZ, jeden telefon ma rozwiązać wszystkie twoje problemy.

Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, ekspert zarządzania w ochronie zdrowia, zapewnia, że 24-godzinna infolinia, czynna 365 dni w roku, pozwoli umówić się do lekarza w pobliżu miejsca zamieszkania w możliwie najbliższym terminie. Miejsce realizacji usługi wyszuka nam doradca, ale zarazem - nigdzie nas nie umówi i niczego nam nie zarezerwuje. O co zatem chodzi tak naprawdę? Ekspertka, odpowiadając Filipowi Chajzerowi, zdradziła także inne "patenty" na omijanie kolejek. Warto je poznać.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (26)
Zamiast okienka i odległego terminu - call center z prawdziwego zdarzenia? NFZ obiecuje
Zaloguj się
 • pivonka

  Oceniono 18 razy 18

  "O co zatem chodzi tak naprawdę? Ekspertka, odpowiadając Filipowi Chajzerowi, zdradziła także inne "patenty" na omijanie kolejek. Warto je poznać"

  Tylko że zdecydowana większość Polaków zna "te patenty" bo są nimi Bilety Narodowego Banku Polskiego, najlepiej ze zwycięzcą spod Wiednia:-)

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 14 razy 12

  A jak tam eksperci od Smoleńska? Jeden wyjechał do USA i nie wrócił. Usłyszymy jeszcze coś w tym stuleciu o tej grupie?

 • trevor_francis

  Oceniono 10 razy 10

  Zalezy od wieku. Po 70 to od razu najlepiej sie powiesic.

 • js08836

  Oceniono 13 razy 9

  Wystarczy podać się za ważnego cwaniaka z PiS.

 • ar.co

  Oceniono 5 razy 5

  Takie samo "call-center", jak ten pisowski głuchy telefon w sprawie lekarstw nieobecnych w aptekach. Jak nawet po paru godzinach ktoś się dodzwonił, to tylko po to, żeby dowiedzieć się, że leku nie ma i nikt nie wie kiedy i czy w ogóle będzie.
  A biorąc pod uwagę kompetencje pisowskich banasiów, to zamiast "call-center" będą "call-girls".

 • sselrats

  Oceniono 5 razy 3

  call center to nie w Polsce bo nie po polsku

 • dom-dziecka

  Oceniono 1 raz 1

  Poproszę o jakąś wersję dla osób uczciwych. Jak dostać się do specjalisty bez robienia w konia innych oczekujących w kolejce.

 • pbm75

  Oceniono 3 razy 1

  Najpierw niech służba zdrowia odbiera telefony, kazda deklaracja poprawy powinna być najpierw sprawdzona, przez dziennikarzy. I komentarz kłamiesz K....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX