Pozycja seksualna: taczki (zmodyfikowane) na leżąco

Klasyczna pozycja seksualna taczki jest trudna, męcząca i zazwyczaj nie lubią jej kobiety. Wersja na leżąco znajduje znacznie więcej zwolenników.

Wykonanie klasycznej taczki wymaga szczególnej sprawności fizycznej. Te taczki zmodyfikowane nadają się nawet dla osób starszych i z problemami zdrowotnymi. Pierwsze robi się na stojąco (prawie jak ćwiczenie na wychowaniu fizycznym). Te łatwiejsze: na leżąco.

Pozycja seksualna zmodyfikowane taczki: o co chodzi?

W tej pozycji kobieta jest mniej aktywna od kochanka. Partner wsuwa się między nogi partnerki i nie tylko penetruje pochwę, ale także stymuluje strefy erogenne, w tym łechtaczkę. Może także pieścić piersi.

Oboje leżycie na boku. Jeśli mężczyzna podłoży poduszkę pod górną część pleców i głowę, ucisk na biodro może być mniejszy.

Warto wiedzieć o tej pozycji

Pozycja seksualna zmodyfikowane taczki polecana jest wszystkim zmęczonym fizycznie lub leniwym kochankom. Sprawdza się osobom z chorobami serca i innymi problemami krążeniowymi. Kochajcie się tak i wtedy, gdy plecy bolą (on twoje może głaskać, jego są bezpiecznie odsunięte).

Seks, chociaż ma niezaprzeczalne zalety dla zdrowia (poznaj najważniejsze), jest dla organizmu pewnym obciążeniem. Jeśli chorujesz i przyjmujesz leki nasercowe, zapytaj swojego lekarza prowadzącego, czy aktywność fizyczna jest dla ciebie wskazana, lub ile czasu po zabiegach/operacjach powinieneś poczekać na podjęcie współżycia.

Uwaga! Ucisk na biodro kobiety może powodować jej dyskomfort i nie jest wskazany, gdy są z nim problemy.

Są jeszcze łatwiejsze taczki. To pozycja, która jest modyfikacją pozycji klasycznej, misjonarskiej (więcej o tych taczkach).

Czytaj:

Ból biodra: o czym może świadczyć?

Pozycje seksualne dla początkujących

Szybki numerek: najlepsze pozycje

Zobacz także:

Penis odbiera ci pewność siebie? Poznaj 6 zasad, które mogą zmienić twoje życie seksualne (+16)

Więcej o: