Pozycja seksualna: zaplątany fotel

Pozycja seksualna zaplątany fotel należy do pozycji siedzących, lubianych przez kobiety. Pozwala na kontrolowanie głębokości penetracji, a zarazem okazywanie czułości przez kochanków

Pozycja seksualna fotel zaplątany to interesująca krzyżówka pozycji fotel i pozycji zaplątani. Ta pierwsza nie podoba się kobietom, zwłaszcza mniej sprawnym fizycznie (wymaga "zawieszenia" nóg na kochanku). Pozycja zaplątani natomiast jest szczególnie wskazana przy sporej różnicy gabarytów generalnie, bo oddaje władzę nawet drobnej kobiecie. W fotelu zaplątanym kobieta czuje się bezpiecznie, a zarazem możliwa jest wzajemność reakcji. Przyjemność obojga kochanków wysoka, stopień trudności niski.

Dołącz do Zdrowia na Facebooku!

Pozycja seksualna fotel zaplątany: jak to wygląda?

 Mężczyzna siada i rozsuwa nogi. Kobieta siada na nim. Twarzą w twarz. Ona obejmuje go mocno nogami w pasie. On rewanżuje się tym samym. Potem kochankowie maksymalnie zbliżają się, trzymając za łokcie.

Warto wiedzieć o tej pozycji seksualnej

* Pozycja umożliwia kontrolę kąta nachylenia: wystarczy pochylić się, oprzeć na rękach z tyłu, itd. Jest idealna, gdy penis wybranka wydaje się (lub jest) naprawdę spory i kobieta obawia się bólu podczas zbliżenia.

* Kobiety ją lubią nie tylko za kontrolę penetracji, ale przede wszystkim za bliskość, możliwość całowania, itp.

* Nie zapominajcie o grze wstępnej i lubrykancie.

Zobacz także:

Seks jest zdrowy. 7 powodów, żeby się kochać

Najlepsze pozycje, gdy penis wydaje się za duży

Penis odbiera ci pewność siebie? Poznaj 6 zasad, które mogą zmienić twoje życie seksualne (+16)Więcej o: