Największe męskie wady w oczach kobiet

Nikt nie jest idealny. Zwłaszcza jeśli nie dogaduje się z twoją rodziną, szafę zamienił na podłogę i nie uznaje zasadności zamykania drzwi od toalety. Oto 20 najbardziej nielubianych przez kobiety męskich zachowań.

Badanie, w którym wzięło udział 2 tysiące pań ujawniło, jakie są największe wady mężczyzn z kobiecego punktu widzenia. Jakie męskie skłonności są według żeńskiej części populacji najbardziej irytujące?

Zwycięscy w rankingu największych męskich wad

Za najgorszą męską wadę panie uznały brak umiejętności porozumienia się z rodziną partnerki - informuje "The Daily Telegraph". Następne miejsca w rankingu największych męskich wad zajęły kolejno:

- używanie jej szczoteczki do zębów,

- zostawianie toalety w stanie dalekim od czystego,

- nieakceptowanie jej przyjaciół,

- nieumiejętność porozumiewania się z dziećmi,

- lenistwo.

Następne wysoko punktowane przewinienia panów to niechęć do golenia się, pozostawianie po sobie obciętych paznokci, brak rozwagi za kierownicą i humory.

Maminsynkom mówimy nie

Kobiety nie lubią również maminsynków. Podleganie rodzicielce we wszelkich aspektach otwiera drugą dziesiątkę znienawidzonych męskich zachowań. Znalazło się w niej także korzystanie z toalety przy otwartych drzwiach, rozrzucanie brudnych ubrań na podłodze, nieudolne golenie, krytykowanie partnerki, gdy prowadzi oraz bekanie i puszczanie gazów. Do przypadłości najmniej irytujących, choć wciąż działających na minus, załapało się niepomaganie przy zmywaniu naczyń i przygotowywaniu posiłków, nieustanne oglądanie programów sportowych w telewizji oraz brak sympatii do psów.

Coś za coś, czyli kiedy ona przymknie oko na ewentualne defekty

Czy jeśli mężczyzna ma na swoim koncie drażniące partnerkę zwyczaje i cechy, nie ma już dla niego nadziei? Otóż, kobiety wykazują się zazwyczaj pewną dozą wyrozumiałości. Są w stanie wybaczyć lub nawet przymknąć oko na niektóre przywary swojego mężczyzny.

Kobiety nie będą zwracać szczególnej uwagi na miłość partnera do oglądania sportu w telewizji, jeśli w znaczących kwestiach wciąż będzie gotowy do dialogu, będzie słuchał, gdy ona mówi - pokazują badania. Jedna na pięć pań przyznaje jednak, że słuchanie w wykonaniu towarzysza ich życia jest jedynie pozorne. Jednym uchem dociera do niego informacja, drugim ulatuje - żalą się.

Jedna piąta badanych jest skłonna wybaczyć partnerowi nieopuszczanie klapy od sedesu w toalecie. Jednak pobłażliwość może się skończyć, gdy on w dodatku nie pomaga przy gotowaniu.

Nie ma przebacz: czego kobieta ci nie odpuści?

Jak się okazuje, istnieją jednak zachowania, których panie nie tolerują pod żadnym pozorem. Pozostawianie brudnej toalety po sobie, brak wysiłków w celu zachowania dobrych kontaktów z jej rodziną i używanie jej szczoteczki do zębów - to jak wskazuje badanie grzechy, których kobieta najprawdopodobniej nie zaakceptuje. Podobnie zresztą jak pozostawiania obciętych paznokci gdzie popadnie, chowania się pod maminą spódnicę i zarostu, który wymknął się spod kontroli. Gdy pytano kobiety, co sprawia, że mężczyzna jest w ich oczach idealny, panie najczęściej wskazywały na osobowość, a następnie na poczucie humoru i wygląd. Okazuje się zresztą, że ogólnie z mężczyznami wcale nie jest tak źle.

Przeciętny facet: ideał w 69%

Mężczyźni oprócz niedoskonałości mają zazwyczaj także wiele atutów i zalet. Kobiety nie zaprzeczają walorom swoich partnerów. Zazwyczaj twierdzą, że wybrankowie ich serc są w 69 proc. idealni. Do doskonałości brakuje im jedynie 31 proc. Biorąc pod uwagę fakt, że maksimum stawki jest poza zasięgiem zwykłego śmiertelnika, to nienajgorszy wynik.

Zobacz także:

W kim się zakochujemy? Poznaj reguły gry!

7 powodów, żeby się kochać. Seks jest zdrowy!

Piersi mówią!

Zobacz wideo
Jakie jest według Ciebie najgorsza męska wada?