18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Jak przedłużyć stosunek? Sposoby na dłuższy seks i opoźnienie orgazmu

Jak przedłużyć stosunek, tak aby oboje partnerów mogło w maksymalnym stopniu poczuć przyjemność i satysfakcję z niego płynącą? Otóż okazuje się, że istnieją sposoby na skuteczne opóźnienie orgazmu zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Jak wydłużyć stosunek płciowy? Ile trwa przeciętnie seks?

Jak przedłużyć stosunek? Nad tym zastanawia się wiele osób bez względu na wiek czy płeć. Chęć odczuwania przyjemności, jak różnież zaspokojenia potrzeb partnera popycha wielu z nas do poszukiwania skutecznych sposobów na zwiększenie doznań, a także ich przedłużenie. A ile tak przeciętnie trwa stosunek płciowy? Zakładając, że czas liczony jest od momentu wprowadzenia członka do pochwy aż do wytrysku, przeciętnie stosunek trwa około 7 minut. Jest to jednak wartość uśredniona, którą trudno odnosić do każdego przypadku. Niemniej jednak mamy jakiś punkt wyjścia. Jak wydłużyć stosunek? Co zrobić, aby wzajemnie cieszyć się swoją bliskością dłużej?

Brytyjski portal opublikował ranking najmniej lubianych zachowań i pozycji seksualnych Ranking najmniej lubianych zachowań i pozycji seksualnych wśród kobiet i mężczyzn. Seks analny na wysokim miejscu

Przedłużanie stosunku - sposoby

Sposoby na przedłużenie stosunku są bardzo zróżnicowane. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych jest odpowiednio długa gra wstępna. Pieszczoty i pocałunki mogą bardzo podgrzać temperaturę między partnerami, a przez to także wydłużyć sam czas trwania zbliżenia. Dlatego też warto poświęcić czas na to, aby zbudować odpowiednio duże napięcie erotyczne, którego końcowym aktem będzie zbliżenie. Oczekiwanie i niepewność związana z tym co się wydarzy sprawia, że seks nawet w związkach o długim stażu wciąz pozostaje atrakcyjny i pociagający. Pamiętajmy, aby nie popaść w rutynę w sypialni - to najgorsze co może się nam przydarzyć.

Zobacz wideo No właśnie, jak?

Sposoby na dłuższy seks. Stosunek przerywany

Sposobem na dłuższy seks może być także stosunek przerywany. Co to oznacza? Otóż partner wprowadza członka do pochwy, po czym po krótkim czasie wyjmuje go na kilka sekund. Następnie ponawia czynność i tak aż do momentu zaspokojenia obu stron. W ten sposób można wyraźnie wydłużyć czas zbliżenia. Wiele par ten sposób wykorzystuje wierząc w powodzenie stosunku przerywanego jako metody antykoncepcyjnej. Nic bardziej mylnego. Stosunek przerywany nie zabezpiecza przed ciążą! Aby mieć pewność, że nie dojdzie do zapłodnienia, należy korzystać z naukowo potwierdzonych metod zapobiegania ciąży. 

Jak opóźnić wytrysk?

Według powszechnie dostępnych danych u mężczyzn czas potrzebny na osiągnięcie orgazmu, a co za tym idzie wytrysku nasienia wynosi od 3-7 minut. Jeśli ten czas nie przekracza dwóch minut, wówczas mamy do czynienia ze zjawiskiej przedwczesnego wytrysku. Niemniej jednak nawet panowie znajdujący się w "średniej", często szukają sposobów na to, aby jak najbardziej przesunąć ten moment w czasie i zadowolić swoje partnerki. Jak opóźnić wytrysk? Otóż sprawa nie jest łatwa i ma indywidualny charakter. Niemniej jednak na pewno pomoże technika stosunku przerywanego. Drugim aspektem jest z kolei poziom wytrenowania. Co to oznacza? Nie mniej ni więcej tylko to, że panowie, którzy częściej współżyją mają lepsze zdolności do panowania nad wytryskiem.

Jak opóźnić orgazm u kobiety?

Kobiecy orgazm to temat rzeka. I choć przez wiele lat pokutowało przekonanie, że seks kobiecie nie ma przynosić szczęścia i przyjemności, a jedynie służyć prokreacji, to obecnie wiadomo już, że oboje partnerów powinno w równym stopnu cieszyć się z doznań towarzyszących uprawianiu seksu. 

Wiele kobiet otwarcie mówi o problemie z osiągnięciem orgazmu - mimo starań partnera nie odczuwają one satysfakcji z odbywanych stosunków. Te panie powinny skonsultować się z ginekologiem i seksuologiem, gdyż może to świadczyć o głębszych problemach, fizjologicznych lub psychologicznych. 

Co w przypadku kiedy orgazm jest, ale przychodzi zbyt wcześnie? Jak opóźnić orgazm u kobiety? Przepisy na to można znaleźć w tantrze, która zdradza wiele interesujących metod, które mogą wzbogacić nasze życie erotyczne, a przy tym nauczyć kontroli nad podnieceniem. 

Ból podczas stosunku - co może oznaczać Ból podczas stosunku - czy to powód do niepokoju? Co robić w takiej sytuacji?

Jak opóźnić ograzm u mężczyzny?

Opóźnienie orgazmu u mężczyzny jest kluczem do sukcesu jeśli chodzi o udany seks. O ile kobieta może przeżyć orgazm wielokrotnie lub też wcale, o tyle u mężczyzn po osiągnięciu szczytu znacznie spada poziom pożądania i partnerka czasem musi bardzo się natrudzić aby ponownie je pobudzić. Dlatego tez podobnie jak w przypadku kobiet, panowie również mogą skorzystać z porad, które pozwolą im zapanować nad wytryskiem przy jednoczesnym utrzymaniu erekcji. Pozwala na to m.in. niezbyt głęboka penetracja połączona z pieszczotami partnerki. Rola kobiety jest bardzo duża, gdyż jeśli wyczuje ona zbyt wysokie podniecenie partnera powinna spowolnić tempo i zmienić charakter stosunku (wysunąć penisa z pochwy i rozpocząć pieszczoty pozagenitalne). Wystarczy kilka sekund, aby ustabilizować poziom pożądania i przejąć kontrolę nad orgazmem mężczyzny. 

Zobacz też: Ranking najmniej lubianych zachowań i pozycji seksualnych wśród kobiet i mężczyzn. Seks analny na wysokim miejscu

Więcej o: