18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Ranking najmniej lubianych zachowań i pozycji seksualnych wśród kobiet i mężczyzn. Seks analny na wysokim miejscu

Brytyjski portal opublikował ranking zachowań oraz pozycji seksualnych, które są najmniej lubiane i zostały uznane za najmniej przyjemne. W obu kategoriach wysoką pozycję zajął seks analny.

Portal Online Doctor Superdrug przeprowadził internetową ankietę wśród 500 Europejczyków oraz 500 Amerykanów (zarówno kobiet, jak i mężczyzn). Jej celem było wyłonienie tych zachowań oraz pozycji seksualnych, które zamiast sprawiać przyjemność, wywołują niepokój oraz dyskomfort.

Tylko niecałe dziewięć procent respondentów wyznało, że generalnie nie uważa siebie za odważnych i lubiących eksperymentować w łóżku. Zaś mniej więcej co piąty przyznał, że chętnie próbuje nowych zachowań i pozycji seksualnych.

Jak często uprawiają seks szczęśliwe pary? [LEPSZY SEKS]

Odpowiadający przyznali, że próbowanie po raz pierwszy nowych aktów seksualnych wiąże się z największym niepokojem. Chodzi m.in. o takie zachowania jak: bondage, sadomasochizm czy seks w miejscach publicznych. Badani znacznie mniejszy dyskomfort odczuwają przed eksperymentowaniem z nowymi pozycjami seksualnymi bądź też przed urozmaiceniem swojego pożycia przy pomocy zabawek erotycznych.

Nielubiane zachowania seksualne

Jako najmniej przyjemne i budzące niepokój zachowanie respondenci uznali uprawianie seksu w miejscach publicznych. Badani w większości twierdzili, że lęk przed byciem przyłapanym działa na nich bardziej odstraszająco aniżeli podniecająco. Na drugim miejscu uplasował się seks sadomasochistyczny. Na trzecim zaś analny, którego zdecydowanie bardziej nie lubią kobiety niż mężczyźni.

Bawmy się seksem, czyli zabawki erotyczne

Ponad połowa pytanych osób (60 procent) przyznała, że nie miałaby nic przeciwko, aby swoje życie seksualne urozmaicić przy pomocy różnych zabawek erotycznych. Do takiego eksperymentowania bardziej chętne są kobiety aniżeli mężczyźni.

Najmniej wygodne pozycje seksualne

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety za najbardziej niewygodną i niekomfortową pozycją seksualną uznali "69" w pozycji stojącej. Ponad połowa respondentek płci żeńskiej seks analny również wskazała jako mało przyjemny. Podobnego zdania było 30 procent mężczyzn. Na trzecim miejscu w zestawieniu najmniej wygodnych pozycji seksualnych uplasowała się tzw. taczka.

Za najbardziej komfortowe pozycje seksualne uczestnicy badania uznali:

Więcej o: