Kochaj się dzisiaj ze mną w .... Gdzie lubimy "to" robić najbardziej?

Seks w miejscu publicznym to jedna z silniejszych fantazji - wynika z badań. Wygodne łóżko z chęcią zamienilibyśmy np. na tylne siedzenie w taksówce czy bibliotekę. W jakim miejscu publicznym seks pociąga najbardziej?

Dołącz do Zdrowia na Facebooku!

Dogging to pochodzący z języka angielskiego termin określający zamiłowanie do oddawania się miłosnym uciechom w miejscach publicznych. Jeśli w pobliżu znajdzie się jakiś przypadkowy "obserwator" tym lepiej. Badacze postanowili sprawdzić gdzie seks może smakować najlepiej. Amatorów tego rodzaju zabaw można znaleźć na rozlicznych forach internetowych. Biorąca udział w jednej z dyskusji Servi wyznaje, że - Lubię miejsca z dreszczykiem. Wracając z imprezy ciemną nocą, gdzieś w parku. Do tego ten dreszczyk emocji, że ktoś nas zobaczy. To fantastyczne doświadczenie, a wspomnienie zostaje na bardzo długo.

Miejski autobus, biuro i kościół

Co łączy ze sobą te trzy miejsca? Okazuje się, że seks. Z badań przeprowadzonych na zlecenie marki Durex (objęły one kilkanaście krajów, w tym także Polskę) wynika, że miłość w miejscu publicznym to wciąż jedna z silniejszych fantazji. Aż 30 proc. respondentów chciałoby skosztować seksu na pokładzie samolotu, niewiele mniej bo 28 proc. w biurze, na trzecim miejscu znalazła się sklepowa przymierzalnia. Tuż za podium znalazła się biblioteka (15 proc.), kościół (7 proc.) i ... cmentarz. Do realizacji fantazji w tym ostatnim miejscu przyznało się 3 proc. badanych.

Dom jest najfajniejszy

Mimo że coraz bardziej pociąga nas "niedozwolone" miejsca to domowe zacisze nadal pozostaje ulubionym miejscem do figlowania. Ponad połowa (prawie 55 proc.) ankietowanych najbardziej lubi seks w domu, szczególnie pod prysznicem.

Równie popularna okazuje się kuchnia, zwłaszcza blat stołu bądź okolice zlewu.

Z obserwacji prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że równie dużym "zainteresowaniem" cieszy się seks na łonie przyrody (38 proc.), w samochodzie (16 proc.). Pogląd ten podziela jedna z forumowiczek podpisująca się Tortina -Czasami sama w to nie wierzę, ale bardzo lubię się kochać gdzieś w lesie, na masce samochodu, na parkingu na stacji benzynowej.

Domena młodych?

Dla nikogo chyba nie będzie zaskoczeniem, że to właśnie młodzi znacznie częściej eksperymentują i wychodzą z seksem poza ściany sypialni. Z badań Urszuli Martyniuk, absolwentki Instytutu Psychologii UAM w Poznaniu, przeprowadzonych na grupie 260 studentów obojga płci z różnych polskich uczelni, wynika, że do doggingu przyznaje się niemal 53 proc. respondentów.

Teraz kiedy dostęp do wirtualnego świata nie jest już niczym ograniczony poszukiwanie nowego, jak i osób, które mają podobne fantazje stało się znacznie prostsze. Dzisiaj "odstępstwo" powoli przestaje dziwić i zaczyna funkcjonować jak coś zupełnie naturalnego.

Czytaj także:

Co trzeci Polak szuka kochanka w internecie

Stosunek seksualny krok po kroku

Seksualne rewolucje, czyli love store zamiast sex shopu i ginekolog przyjacielem kobiety

Orgazm wielokrotny? Czy to w ogóle możliwe?

To nie miłość! To genetyka!

Więcej o: