Ta metoda na odchudzanie robi furorę w sieci. Kilogramy spadają jak szalone i to bez żadnych wyrzeczeń

Wiele osób marzy o tym, by zrzucić zbędne kilogramy i zyskać wymarzoną sylwetkę. Nie wszyscy mają jednak tyle samozaparcia, by osiągnąć ten cel. W sieci furorę robi jednak nowa metoda odchudzania. To 12-3-30, dzięki której ludzie chudną nawet kilkanaście kilogramów w szybkim czasie.

Metoda 12-3-30, która pozwala zgubić zbędne kilogramy, powstała podczas pandemii. Jej twórczynią jest influencerka Lauren Giraldo, która sama schudła dzięki niej aż 13 kilogramów. Cieszy się dużą popularnością, ponieważ nie wymaga żadnych wyrzeczeń. Na czym polega? Odpowiadamy. 

Zobacz wideo Chodakowska o maszynach odchudzających i swoich problemach

Metoda 12-3-30 cieszy się coraz większą popularnością. Tak można pozbyć się zbędnych kilogramów 

W sieci pojawiło się nagranie z treningiem amerykańskiej influencerki Lauren Giraldo. Podczas pandemii stworzyła metodę 12-3-30, która obecnie stała się prawdziwym wiralem. To trening, który przynosi ogromne efekty. To półgodzinny bieg na bieżni z nachyleniem 12 proc. oraz prędkością niespełna pięć kilometrów na godzinę. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Metoda 12-3-30 daje efekty. Wiele osób w sieci dzieli się przemianą 

Ta metoda na odchudzanie to autorski sposób influencerki Lauren Giraldo. Przyznała, że bez tego treningu nie mogła obejść się nawet w ciąży. Jej zdaniem jest on całkowicie bezpieczny w tym stanie. Warto jednak przed rozpoczęciem takiego treningu skonsultować się w tej sprawie ze swoim ginekologiem.  

Metoda 12-3-30 stała się bardzo popularna - i to nie bez powodu. Wiele osób pokazuje w sieci, jak bardzo udało im się zmienić swoją sylwetkę. Dzięki tym ćwiczeniom bardzo dużo osób podjęło walkę o wymarzoną sylwetkę. A do influencerki Lauren Giraldo spływają już liczne podziękowania za podzielenie się tym sposobem na utratę zbędnych kilogramów. 

12-3-30 to najlepszy trening na świecie 
Na początku wytrzymywałam dziesięć minut. Teraz robię całość! 

- możemy przeczytać w komentarzach pod nagraniami.  

Więcej o: