Jak schudnąć dwa kg w tydzień? Pięć zasad do wprowadzenia od zaraz

Jak schudnąć 2 kg w tydzień? Zastanawiają się nad tym szczególni ci, przed którymi niezwykle ważne wydarzenie, podczas którego chcą świetnie wyglądać. Okazuje się, że jest cień szansy na to, by osiągnąć upragniony cel. Jak szybko schudnąć? Odpowiadamy.

"Jak szybko schudnąć" - to pytanie, które często nam towarzyszy. Niektórym zależy na tym, by wyglądać świetnie w danym dniu, inni chcą po prostu schudnąć jak najszybciej w krótkim czasie. Należy jednak pamiętać, że chudnięcie wymaga czasu, a na dłuższą metę najlepiej sprawdzi się deficyt kaloryczny. Ale jak szybko schudnąć? Sprawdź.

Zobacz wideo Czy rodzic może rozpoznać zaburzenia odżywiania u swojego dziecka po konkretnych sygnałach? "Bulimiczki są kreatywne"

Jak schudnąć 2 kg w tydzień? Oto kilka sposobów

Wybierając dietę, która ma sprawić, że zaczniemy bardzo szybko gubić kilogramy, warto przemyśleć to dwa razy. Większość z nich nie jest korzystna dla naszego zdrowia, a odchudzanie lepiej jest rozłożyć w czasie.

Jeśli jednak bardzo zależy nam na czasie, możemy wybrać na przykład dietę Dukana. Jej celem jest jedzenie chudego mięsa i chudego nabiału. Kolejnym sposobem na schudnięcie jest stosowanie się do diety kopenhaskiej. Polega na jedzeniu chudego mięsa oraz warzyw i jednego owocu dziennie. Do 8 musimy zjeść śniadanie, o 14.00 obiad i najpóźniej o 18.00 kolację. Pilnowanie pór posiłku jest niezwykle ważne.

Co jeść, aby obniżyć cholesterol? (zdjęcie ilustracyjne) Co jeść, aby obniżyć cholesterol? Przez te produkty przekraczasz normę!

Zalecamy jednak, by zrezygnować z powyższych diet i postawić na redukcję kalorii z odpowiednio wyliczonym dla naszego organizmu  zapotrzebowaniem kalorycznym.

Jak pobudzić metabolizm? Tych pięć zasad warto wprowadzić w życie

Jak pobudzić metabolizm? To bardzo ważne, jeśli zależy nam na zrzuceniu kilogramów. Warto pamiętać o aktywności fizycznej, higienie snu, ale też spożywaniu odpowiedniej liczby kalorii, co jest ważne podczas bycia na redukcji i regularność posiłków. Ważna jest również redukcja stresu, który negatywnie wpływa na proces chudnięcia.

Ból pleców jest nie do zniesienia? Poświęć 10 minut dziennie na te ćwiczenia, a będziesz jak młody bóg Ból pleców jest nie do zniesienia? Poświęć 10 minut na te ćwiczenia

Jak schudnąć z brzucha - co jeść? Te produkty są świetnie

Jeśli zastanawiasz się, jak schudnąć z brzucha i co jeść w tym czasie, ten artykuł jest strzałem w dziesiątkę. Niezwykle ważna jest odpowiednia dieta. Przede wszystkim należy wyeliminować z diety białe pieczywo, tłuste potrawy, mleko i słodycze oraz alkohol. Warto zastąpić je chudym mięsem, jajkami, rybami, nasyconymi tłuszczami i chudym nabiałem.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak zrzucić tłuszcz z brzucha? Choć dieta jest podstawą, warto dołączyć również ćwiczenia. Świetnie sprawdzą się ćwiczenia aerobowe bądź siłowe, choć jeśli nie mamy czasu bądź siły na poważne ćwiczenia - warto wprowadzić na przykład codzienne spacery.

Więcej o: