Ta kobieta ma ogromne oczy. Jest porównywana do Jasia Fasoli i Golluma z "Władcy pierścieni"

21-letnia Samantha z Nowego Jorku podbija media społecznościowe. Stała się gwiazdą Tiktoka za sprawą swoich wyjątkowych oczu. Wydawać by się mogło, że jej wielkie oczy są skutkiem jakiejś choroby, jednak nic bardziej mylnego.

Tiktokerka Samantha chętnie publikuje w mediach społecznościowych nagrania, na których prezentuje swoje ogromne oczy. Choć pojawiają się przykre komentarze, to jak sama przyznaje, większość z nich potrafi rozbawić ją do łez.

Zobacz wideo Natalia Sisik: Oczy to moja największa fobia [Lista Plotka]

Ta kobieta ma ogromne oczy. Wprawia internautów w osłupienie

21-letnia Samantha publikuje na TikToku nagrania, na których główną rolę odgrywają jej duże oczy. Przyznała, że wiele usłyszała już na ich temat.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kontrola cukru we krwiNie daje żadnych objawów, a odbiera zdrowie. Kiedy podejrzewać nietolerancję cukru?

Ludzie opowiadają różne szalone rzeczy na temat tego, kogo przypominam - od postaci Tima Burtona, robaków, Nicole Richie, Jasia Fasoli, Golluma aż po postaci z kreskówek

- mówi w rozmowie z "The Sun".

Wiele osób twierdzi, że to, jak wyglądają oczy kobiety, jest wynikiem choroby. Najczęściej wskazują na problemy z tarczycą lub chorobę Grave’a. Ona wyjaśnia jednak, że to u niej rodzinne.

Internauci żartują z oczu Samanthy. "Uwielbiam tę wyjątkową cechę"

Samantha twierdzi, że wiele osób potrafi niezwykle zabawnie skomentować to, jak duże są jej oczy. Twierdzi, że jej oczy mogą być nieco przerażające, ale internauci je uwielbiają. Co ciekawe, ogromną satysfakcję sprawia jej fakt, że piszą do niej inne kobiety, które borykają się z podobnym problemem.

Nastolatek z energetykiem, zdjęcie ilustracyjne.Całkowity zakaz sprzedaży energetyków osobom do 18 lat - news czy fejk?

Filmy pomagają im zyskać pewność siebie, której potrzebują

- informuje kobieta.

Mówię im, że uwielbiam mieć tę wyjątkową cechę, która pozwala mi wyróżniać się spośród innych ludzi w dobry sposób - więc dlaczego by tego nie wykorzystać?

- dodaje.

Więcej o: