Uczestniczka telewizyjnego show ważyła ponad 300 kg. Schudła prawie ćwierć tony. Jak dziś wygląda?

Christina Phillips była uczestniczką programu pt. "Historie wielkiej wagi", emitowanego w telewizji TLC. Kobieta przed transformacją miała 22 lata i ważyła prawie 318 kilogramów. Wstydząc się swojego wyglądu, zamykała się w domu, często objadała. Postanowiła jednak zmienić swoje życie, aby już nigdy nie być zależną od innych.
Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

"My 600-lb Life" to amerykański serial typu reality, który ukazywał życie ludzi zmagających się z wagą ponad 600 funtów, co daje w sumie 272 kilogramy. W Polsce produkcja została przetłumaczona jako "Historie wielkiej Wagi", a losy uczestników mogliśmy śledzić na antenie telewizji TLC.

Christina Phillips schudła aż 227 kilogramów!

Kiedy młoda kobieta zgłosiła się do programu, który umożliwiał przejście metamorfozy osobom z zaawansowaną otyłością, ważyła wówczas prawie 318 kg. Choć miała zaledwie 22 lata, to jej stan nie pozwalał na wykonywanie samodzielnie podstawowych czynności. Ogromna nadwaga i problemy z poruszaniem sprawiły, że kobieta była latami zamknięta w domu. A lekarze zdiagnozowali u Phillips nadciśnienie tętnicze.

Pewnego dnia podjęła decyzję, że chce odmienić swoje życie. Zgłosiła chęć udziału w amerykańskim reality show. Początkowo zastosowała dietę, dzięki której miała schudnąć, aby poddać się operacji. Kiedy osiągnęła odpowiednie wyniki, przeszła operację bariatryczną, czyli zabieg zmniejszania żołądka. Po zabiegu specjaliści przygotowali dietę oraz zalecili określoną aktywność fizyczną. 

Wysiłek Christiny się opłacił, bo dziś waży 84 kilogramy i wiedzie, zdrowe i szczęśliwe życie. 

 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Christina Phillips doczekała się dwóch synów

Po tym, jak kobieta zrzuciła ogromną ilość zbędnych kilogramów, jej życie zaczęło nabierać nowych barw. Rozwiodła się z poprzednim mężem. Poznała nową miłość i doczekała się dwóch synów: Era i Ethana. 

Choć macierzyństwo sprawia jej wiele radości, to jednak Christina poinformowała swoich fanów mediach społecznościowych, że cierpi na anoreksję. Choroba zrodziła się ze strachu przed powrotem dawnej wagi. Mimo to młoda kobieta jest inspiracją dla wielu ludzi, którzy walczą z otyłością.

Więcej o: