Cezary Żak schudł 30 kilogramów. Nadal utrzymuje formę i zdradza sekret! Dużo zawdzięcza swojej żonie

Cezary Żak to ceniony aktor filmowy i teatralny. Znany z wielu wybitnych ról. Telewizyjną sławę przyniosły mu takie seriale jak "Miodowe lata", czy "Ranczo". Występował także z roli podpułkownika SS w produkcji pt. "Tajemnica twierdzy szyfrów". Jednak to, co ostatnimi czasy przyciąga ciekawość fanów, jest zmiana w wyglądzie artysty. Żak zgubił dużą liczbę kilogramów. Jak tego dokonał?
Zobacz wideo "Zachłysnęliśmy się amerykańskimi rozwiązaniami". Ewa Chodakowska o przyczynach otyłości wśród polskich dzieci

Postać Cezarego Żaka nieustannie zaskakuje nie tylko pod względem talentu oraz umiejętności zawodowych, ale także samego wyglądu artysty. Uwagę widzów przykuwa nie tylko twarz, ale cała postura Żaka. Okazuje się, że mężczyzna schudł 30 kg. Co stoi za tak wielką przemianą?

Jak schudł Cezary Żak? Aktor zdradza tajniki swojego wyglądu

Podczas jednego z porannych wydań programu "Dzień dobry TVN", aktor był jednym z zaproszonych gości. Artysta odniósł się do swojej przemiany i nie ukrywał, że udało mu się schudnąć dzięki konkretnej motywacji, ale nie tylko. Żak uznał, że jeżeli chce nadal rozwijać się jako aktor, zdobywać nowe doświadczenia w swojej branży, musi stworzyć ku temu nowe warunki. Ten plan dodawał mu siły do walki z otyłością

Jednak to nie wszystko, aktor wielokrotnie zaznaczał, że bez względu na sytuacje, zawsze może polegać na swojej żonie. Podkreślił, że próba zrzucenia zbędnych kilogramów wymaga wsparcia ze strony najbliższych. Pozbycie się nadwagi powinno być nie tylko celem samym w sobie. Utrzymanie osiągniętego sukcesu na dłużej bywa znacznie trudniejsze niż sam proces chudnięcia.

Podstępna choroba serca, która początkowo nie daje objawów. Pięciokrotnie zwiększa ryzyko udaru Podstępna choroba serca, która początkowo nie daje objawów. Lekarze ostrzegają

Aktor schudł 30 kg. W czym tkwi jego sekret?

Cezary Żak przede wszystkim nie ukrywał, że nadmiaru kilogramów pozbywał się stopniowo. Osiągnięta waga to efekt trzyletniej pracy polegającej na poznawaniu własnego organizmu. Zauważył, że wydłużenie przerw pomiędzy posiłkami najlepiej wpływa na jego organizm. Jak sam twierdzi, dla osoby walczącej z otyłością, największym problemem jest podjadanie. Dlatego postanowił zjadać duże posiłki, aby zaspokoić uczucie głodu oraz zrezygnował z przekąsek między posiłkami.

Aktor zdradził także rodzaj stosowanej diety. Wbrew pozorom nie głodził organizmu ani nie jadał jak królik. Z codziennych posiłków wyeliminował pieczywo oraz ziemniaki. W trakcie odchudzania na obiad zjadał mięso z warzywami. Chleb i to wyłącznie ciemny spożywa tylko podczas śniadania. Dwa razy w miesiącu je kaszę gryczaną, a sporadycznie także ryż.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

1992 r., stadion X-lecia. Koncert na rzecz chorych na AIDS. Aneta Kręglicka i Marek Kotański. "Prowadziła Matkaboska dwoje dzieci. Jedno było zdrowe. Drugie było hifowe"

Odchudzanie to proces

Żak zaznacza, że podstawową zasadą odchudzania jest przyjęcie do wiadomości faktu, że zbędnych kilogramów nie zrzuca się z dnia na dzień. Ważne jest poznanie własnego organizmu, a przede wszystkim nietraktowanie nowej formy jedzenia jako diety, ale jako zmianę nawyków. Taka zmiana powinna pozostać już docelowym stylem życia. Dzięki temu nie tylko zaakceptujemy inny rodzaj spożywanych posiłków, ale także polubimy je i nie narazimy organizmu na efekt jojo.

Więcej o: