Domowy napój odchudzający, czyli prawdziwy killer tłuszczu. Pij dwa razy dziennie, a zauważysz efekty

Lato w pełnej krasie, a wielu z nas nie zdążyło osiągnąć wymarzonej sylwetki. Na to jednak nigdy nie jest za późno. I choć żadne specyfiki nie zastąpią diety i regularnej aktywności fizycznej, mogą doskonale wspomagać spalanie tłuszczu. Oto jeden z nich.

Ten domowy napój odchudzający przygotujesz ze składników, które najprawdopodobniej masz w swojej kuchni. Co więcej, nie jest to receptura wymagająca specjalnych umiejętności. A jednak efekty totalnie cię zaskoczą. Aby tak było, musisz jednak pamiętać o regularności.

Zobacz wideo Chodakowska o maszynach odchudzających i swoich problemach

Domowy napój odchudzający - przepis. Efekty powalą cię na kolana

Nigdy nie jest za późno, by walczyć o wymarzoną figurę. Należy jednak pamiętać, że nie ma drogi na skróty. Jeśli chcemy zdecydować się na wspomagacze, to powinniśmy wybierać te naturalne, które nie zrobią naszemu organizmowi krzywdy. Jednym z nich jest właśnie domowy napój odchudzający, który określany jest prawdziwym killerem tłuszczu. Podkręca metabolizm jak nic innego!

Składniki:

  • cytryna,
  • świeży imbir,
  • laska cynamonu,
  • odrobina słodkiej papryki lub chilli dla lepszego efektu.

Sposób przygotowania:

Cytrynę obieramy, a następnie przekrajamy i wyciskamy z niej sok. Pozostałości drobno siekamy, a następnie przekładamy na patelnię. Imbir obieramy ze skórki, ścieramy i dodajemy do cytryny. Dodajemy też laskę cynamonu i zalewamy wszystkie składniki domowego napoju odchudzającego wodą. Doprowadzamy do wrzenia, a następnie czekamy, aż przygotowana mikstura wystygnie. Przecedzamy ją przez sitko i dodajemy sok z cytryny, który wcześniej wycisnęliśmy. Na koniec dodajemy paprykę słodką lub chilli.

Killer tłuszczu z cytryną i imbirem. Szybko zauważysz różnicę

Tak przygotowany napój warto pić dwa razy dziennie. Nie powinno być go dużo. Dawka 50 ml wystarczy. Szybko poczujemy spadek apetytu. Podkręcony zostanie nasz metabolizm i spalanie. Pozbędziemy się też toksyn z organizmu i zauważymy różnicę w pracy układu trawiennego.

Więcej o: