Szybki numerek niebanalnie. 9 pozycji seksualnych idealnych do spontanicznego seksu

To nieprawda, że szybki seks poza sypialnią jest wybierany najczęściej przez przypadkowych kochanków. Może być znakomitym urozmaiceniem dla par z długim stażem, zwłaszcza tych, którym brakuje czasu. A im lepiej się znacie, tym większa szansa, że poza skokiem adrenaliny doznacie też prawdziwej rozkoszy.
W autobusie, w bramie, na wyjeździe u znajomych... W autobusie, w bramie, na wyjeździe u znajomych... "Normalni ludzie tego nie robią?". Spróbuj, może zmienisz definicję normy Marta Kondrusik

W bramie, na łące, na masce samochodu...

Zasadniczo szybki numerek kojarzy się z wakacjami i rozrywką dla osób, które nie mają odpowiedniego lokum. Tymczasem, jeśli tylko macie ochotę, okazje znajdą was przez cały rok (bez ryzyka przeziębienia pęcherza).

Ona nie lubi się kochać bez długiej gry wstępnej? Szybki numerek, jeśli jest rzadką odmianą, może dać sporo radości i fantastycznych doznań każdej kochance. Chociaż w przypadku szybkich numerków z definicji idziemy na żywioł i ulegamy nastrojowi chwili, pewne kwestie warto starannie przemyśleć, by zwiększyć szanse, że zbliżenie będzie naprawdę udane.

Stół w kuchni, pralka, podłoga, schody - w tych miejscach zapominamy się najczęściej. Niejednokrotnie szybki numerek wymuszają okoliczności - powrót dziecka ze szkoły, mamy z zakupów, znajomi chcą pograć w scrabble. Nim wybierzecie pozycję, pomyślcie o stroju - czasem sprawdzi się mini, a czasem szeroka spódnica i pod spodem nic. Spodnie powinny się łatwo rozpinać. Nie zapomnijcie też o dobrym lubrykancie. Warto go mieć pod ręką. Byłoby fatalnie, gdyby wasza zabawa skończyła się otarciami, zamiast orgazmem.

I pamiętajcie: nic na siłę! To ma być przede wszystkim dobra zabawa. Jeśli ktoś się rozmyśli, spanikuje, fochy nie pomogą. Może następnym razem?

Konsultacja: Izabela Jąderek, psycholog seksuolog, na co dzień zajmuje się pracą - indywidualną i grupową - nad problemami w relacjach, w bliskich związkach i w funkcjonowaniu psychoseksualnym. Pomaga w problemach związanych z tożsamością płciową, orientacją seksualną (coming out, dyskryminacja, brak akceptacji własnej orientacji), relacjami niemonogamicznymi, zazdrością, zdradą, brakiem satysfakcji ze sfery seksualnej. Więcej: www.izabelajaderek.pl

Dołącz do Zdrowia na Facebooku!

Pozycja seksualna: na pieska Pozycja seksualna: na pieska Marta Kondrusik

Pozycja seksualna: na pieska

Dobra pozycja na szybki numerek, bo nie trzeba łóżka, starannych przygotowań, nietrudno trafić tam, gdzie zmierzacie... Jeśli jednak ktoś was przyłapie, raczej nie uwierzy we wspólne pastowanie podłogi. Łatwiej o dyskrecję, gdy on nie opuści spodni, a tylko rozepnie rozporek. Jeśli tego właśnie chcecie.

 

O co chodzi?

Partner klęka za kochanką. Ta pochyla się do przodu, zazwyczaj klęcząc i opierając się na łokciach lub dłoniach. Partnerka może także położyć tułów na łóżku lub krześle i pozostać na wyprostowanych rękach. Warto pamiętać, że im wyżej znajdują się pośladki, tym penetracja jest głębsza.

Zalety:

Pozycja seksualna na pieska pozwala na stymulację bardzo wrażliwych partii kobiecego ciała. Wolne ręce mężczyzny pozwalają mu przede wszystkim pieścić kobiece piersi, to on także ma pełną kontrolę nad sytuacją i tempem. Jednocześnie widok i tak bliski kontakt z pośladkami partnerki może dodatkowo wzmacniać podniecenie. Kłopot w tym, że w wersji szybki numerek jednak zbyt wiele tych pieszczot łechtaczki czy biustu nie będzie...

Pozycja na pieska sprawdza się też bardzo dobrze w przypadku partnerów o sporej różnicy wzrostu czy wagi.

Warto wiedzieć o pozycji:

Część kobiet ma opory przed pozycjami od tyłu. Może taki atak/decyzja znienacka ułatwi przełamanie? Z drugiej strony, jeśli zapomnicie o lubrykancie, można zniechęcić się do kolejnych prób.

Pozycja bywa też nazywana tylną lub kolanowo-łokciową.

Za ostro? Pozycje dla starszych kochanków

Seks jest zdrowy!

Pozycja seksualna tylna, z oparciem Pozycja seksualna tylna, z oparciem Marta Kondrusik

Pozycja seksualna tylna (z oparciem)

Znowu może być plener (ona opiera się o drzewo) i mieszkanie, nawet cudze (oparcie o lodówkę, ścianę, szafę). To pozycja bardzo podobna do poprzedniej, ale daje większe szanse dyskretnego wycofania w razie nakrycia.

O co chodzi?

Kobieta opiera się wygodnie o mebel (czy co tam znajdziecie) i wypina pośladki w kierunku partnera tak, by wagina (lub odbyt - w zależności od planów) znalazły się na wysokości penisa.

Zasadniczo kobieta w tej pozycji pozostaje bierna, ale to nie oznacza, że nie ma żadnego wpływu na przebieg miłosnego aktu.

Zalety:

Kobiety, które się przełamią i spróbują tylnych pozycji, niejednokrotnie uznają je za ulubione.

Możliwa bardzo silna stymulacja przedniej ściany pochwy oraz punktu G. Kobieta poprzez umiejętne ułożenie bioder i okrężne ruchy miednicą może zintensyfikować swoje doznania. Poprzez zwarcie nóg może też zwiększyć doznania mężczyzny - pochwa zwęża się wówczas, przez co tarcie staje się silniejsze. Zapewnia to silniejsze odczucia obojgu partnerom i pozwala szybciej skończyć, gdy czas was goni.

Ta modyfikacja pozycji od tyłu, jeśli tylko zapewnicie solidne oparcie, jest przyjazna kobiecie, bo zapewniając stabilność, ogranicza przedwczesne zmęczenie.

Warto wiedzieć o pozycji:

Uwaga na kanty - jeśli dobierzecie ostry mebel, w miłosnym uniesieniu łatwo o skaleczenie.

Czytaj: Stosunek seksualny krok po kroku

Pozycja seksualna na łyżeczkę Pozycja seksualna na łyżeczkę Marta Kondrusik

Pozycja seksualna: na łyżeczkę

Łyżeczki na szybki numerek? Wiele osób uważa, że to raczej dobra zabawa dla romantyków, na długi namiętny wieczór. Tymczasem, ta pozycja jest uniwersalna. Jeśli leżycie pod kocem, choćby podczas wypadu w góry ze znajomymi, to można pod nim bardzo dyskretnie robić różne rzeczy... Dla wielu kochanków pozostanie niemal nieruchomo to zbyt stresujące, niewykonalne zadanie. Możecie jednak zrobić przerwę, gdy ktoś niespodziewanie wejdzie do pomieszczenia i udawać, że tylko się przytulaliście. A potem wrócić do akcji.

 

O co chodzi?

Kobieta leży na boku, a leżący za nią partner wprowadza członka - w zależności od preferencji - do pochwy lub odbytu.

Mimo że zakres ruchów jest tu niewielki, to wolne ręce partnerów mogą wzmacniać doznania obojga. Specyficzne ułożenie sprawia nie tylko, że stosunek jest dłuższy, ale pozwala także w pewnym momencie, gdy partner osłabnie, na przejęcie inicjatywy przez kobietę.

Zalety:

Pozycja na łyżeczkę jest łatwa, przyjemna, pozwala cieszyć się wzajemną bliskością. Wprawdzie nie popatrzycie sobie w oczy, ale możecie dotykać się niemal całym ciałem, pieścić, całować, gładzić...

To jedna z tych pozycji, która nie wymaga dużego wysiłku od żadnej ze stron i sprawdza się także wtedy, gdy jest między wami spora różnica wagi lub wzrostu.

Dodatkową zaletą tej pozycji jest stymulacja punktu G.

Więcej pozycji dla początkujących kochanków: łatwe i przyjemne

Pozycja seksualna: lady Makbet Pozycja seksualna: lady Makbet Marta Kondrusik

Pozycja seksualna: lady Makbet

Jedna z pozycji wprost idealnych do szybkiego numerka. Ona po prostu siada mu na kolanach...

O co chodzi?

To pozycja siedząca tylna. Ona siada na nim tyłem. Jej nogi znajdują się po obu stronach ud mężczyzny. Kochanka ma sporą swobodę ruchów, decyduje o tempie i głębokości penetracji. Jeśli jesteście odpowiednio ubrani, można spróbować w ostatnim rzędzie w kinie, wieczorem na plaży czy ławce w parku... Może wybieracie się na egzotyczne wakacje?

Zalety:

Lady Makbet pomaga przełamać się kobiecie, która ma opory przed pozycjami tylnymi. Nawet jeśli partnerka jest lekka, drobna, a kochanek naprawdę spory, kobieta ma tu dużo do powiedzenia.

Pozycja pozwala zarazem na szczególną bliskość, czułość. On może ją przyciskać do siebie, ale także pieścić piersi. Nie ma problemu, by dłońmi dostał się także do łechtaczki. Chyba, że boicie się świadków...

Zobacz także: 7 pozycji, które lubią kobiety

Nie zapominajcie o tym:

Pozycja seksualna: stojąca, na pagonach Pozycja seksualna: stojąca, na pagonach Marta Kondrusik

Pozycja seksualna: stojąca na pagonach

Pozycja bardzo podobna do klasycznej pozycji huzarskiej, chociaż od niej trudniejsza i bardziej męcząca dla mężczyzny (bo musi stać), ale także do pozycji skrzyżowane klucze, chociaż od niej dla odmiany jest łatwiejsza.

Cóż: pierwsza nie sprawdzi się w małej kuchni, gdy chcecie zabawić się na stole, druga też nie nadaje się do ciasnych pomieszczeń, gdzie trudniej wziąć zamach kobiecymi nogami...

Zarazem: obie pozycje generalnie nadają się do szybkiego numerka i możecie je wykorzystać jako warianty, chociaż niekoniecznie w kuchni. Wszak huzarska, z której wywodzi się reszta, po to właśnie powstała.

O co chodzi:

Nie jest to klasyczna pozycja stojąca, bo kochanka nie stoi. Kładzie się na stole, on staje od przodu. W zależności od wysokości mebla, unosi jej biodra odpowiednio wysoko lub staje na palcach. Ona nogi opiera na jego ramionach.

Wiele osób fantazjuje na jej temat, ale niestety, pozycja bywa rozczarowująca.

Zalety:

W tej pozycji mężczyźni, którzy mają kompleksy związane z rozmiarem członka, zwykle się ich wyzbywają. Możliwa jest głęboka penetracja i intensywne doznania kobiety.

Wady:

Niektóre panie narzekają na ból pleców i inne niekomfortowe odczucia w tej pozycji.

W zależności od wysokości mebla, niewygodnie bywa też mężczyźnie. Gdy przychodzi mu stać na palcach, raczej 4 gwiazdki satysfakcji mało prawdopodobne.

Zobacz więcej pozycji, które dodadzą pewności siebie mężczyźnie

Dla tych, co wolą oglądać, zasady, które pozwolą docenić to, co masz w spodniach:

Pozycja seksualna siedząca, twarzą w twarz Pozycja seksualna siedząca, twarzą w twarz Marta Kondrusik

Pozycja seksualna siedząca: twarzą w twarz

Wreszcie propozycja, która nadaje się do szybkiego seksu, a zarazem pozwala patrzeć sobie w oczy i obejmować się, co jest ważne dla wielu kobiet.

On za dużo czasu spędza przed telewizorem? Usiądź na jego kolanach i powiedz, że nie masz bielizny. Szybki seks gwarantowany, chyba, że on jest z kamienia albo ogląda mecz.

O co chodzi?

Tutaj kobieta gra pierwsze skrzypce. Siedzi przodem do mężczyzny, a jej nogi znajdują się po obu stronach jego ud. Pozycja umożliwia głęboką penetrację, ale także jej kontrolę przez kobietę poruszającą się w górę i w dół.

Zalety:

Pozycja pozwala na intymną bliskość.

W zależności od sytuacji i sprawności fizycznej, można ją modyfikować. Teoretycznie: zamiast na krześle z opuszczonymi nogami czy na kanapie ze swobodnie ułożonymi, on mógłby przyjąć pozycję kwiat lotosu.

Zasadniczo to kobieta decyduje o tempie stosunku, ale gdyby chciała odpocząć lub oddać inicjatywę, mężczyzna może przysuwać i odsuwać od siebie kochankę lub podnosić ją i opuszczać. Partnerka dodatkowo może też zwiększać doznania zaciskając uda i mięśnie Kegla.

Spora różnica wagi? Te pozycje są dla was

Pozycja seksualna: siedząca bokiem Pozycja seksualna: siedząca bokiem Marta Kondrusik

Pozycja seksualna: siedząca bokiem

Pozycja niemal stworzona do środków lokomocji. Ciemny tył autokaru, wąsko, przytulnie, można się okryć kocem dla bezpieczeństwa... Uwaga! Podany stopień trudności to nie przypadek i nie pomyłka. To naprawdę TRUDNA pozycja.

O co chodzi?

On opiera się wygodnie na siedzeniu. Zsuwa spodnie, a gdy nie może, po prostu rozpina rozporek. Ona siada bokiem... I teraz zaczyna się zabawa! Spróbujcie trafić przy złączonych nogach i ograniczonych możliwościach manewru. Wykonywanie potem ruchów, które dawałyby szansę na przyjemność, graniczy z cudem.

Warto wiedzieć o pozycji:

To raczej dobra okazja do bycia bliżej niż seksu.

Chociaż bardzo przypomina siedzącą twarzą w twarz, połączenie nóg odbiera parę okazji do stymulacji i czerpania przyjemności.

Jak już ekwilibrystyka się powiedzie, ona ma większą szansę na przyjemność niż on. Wpływ na akcję ograniczony, a ona może ucisnąć lub otrzeć to i owo.

Poradziliście sobie z tą niełatwą pozycją? Mamy więcej propozycji. Trudniejszych!

Pozycja seksualna: trzcina na wietrze Pozycja seksualna: trzcina na wietrze Marta Kondrusik

Pozycja seksualna: trzcina na wietrze

Zmodyfikowana wersja pozycji seksualnej tylnej (z oparciem) dla zaawansowanych kochanków i wysportowanych kobiet.

O co chodzi?

Nie ma ściany, lodówki, niczego stabilnego w pobliżu? Kochanka mocno pochyla się do przodu i chwyta dłońmi za kostki. Pole manewru oczywiste, wyeksponowane i te widoki...

Warto wiedzieć o pozycji:

Nawet jeśli kobieta nie ma problemu z wykonaniem tak intensywnego skłonu, długo pozostać w tej pozycji się nie da, bo bolą plecy. Zresztą: nawet klasyczne pozycje stojące należą do męczących.

Z drugiej strony: satysfakcja (jeśli wam wyjdzie) naprawdę duża dla obojga. Możliwa głęboka penetracja, a przy umiejętnym manewrowaniu pośladkami i udami spora szansa na skuteczną stymulację wrażliwych stref erogennych.

Ciężko o fajne wrażenia bez drażnienia łechtaczki? On ma wolne ręce...

Zobacz także:

Pozycja seksualna stojąca, zawieszona Pozycja seksualna stojąca, zawieszona Marta Kondrusik

Pozycja seksualna: stojąca, zawieszona

I na koniec wyzwanie, które wymaga siły, sprawności, koncentracji, równowagi...

Do pozycji stojącej zawieszonej najłatwiej przejść z pozycji ginekologicznej. Partner musi mieć silne ręce, by nie tylko utrzymać kochankę, ale także pracować jej biodrami. Kochanka może mu trochę pomóc, ale jej nogi zaplecione wokół mężczyzny (dla wygody i bezpieczeństwa) ograniczają swobodę ruchów.

Warto wiedzieć o pozycji:

Pieścić się za dużo nie będziecie, bo ręce zajęte trzymaniem, ale ona może go obsypać pocałunkami, by wynagrodzić fizyczny trud.

Pozycja znakomita na BARDZO szybki numerek, bo zmęczenie może was dopaść nawet po paru pchnięciach.

Jeśli dobrniecie do szczęśliwego finału, może być nieziemsko, bo już sama możliwość obserwowania, jak zmienia się wyraz twarzy drugiej osoby, potęguje podniecenie i rozkosz. Tymczasem tu satysfakcję daje wykonanie zadania.

Macie wątpliwości? Wystarczy opuścić jej nogi i jesteście gotowi do pozycji stojącej twarzą w twarz. Warto jednak zadbać o oparcie.

Powodzenia!

Kiedy już znudzą się wam ekspresowe stosunki, serdecznie polecamy POZYCJE OPÓŹNIAJĄCE WYTRYSK

Więcej o: