Komentarze (32)
Ból pleców: sprawcą nie musi być chory kręgosłup! Poznaj przyczyny dolegliwości
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Zofia Kowalewska

  Oceniono 21 razy -3

  Mi bardzo zaszkodziło dźwiganie podczas remontu. Pośpieszyłam się i nie zaczekałam na męża, bo chciałam już ruszyć z pracą. Na szczęście mamy w poznaniu zaufane miejsce, gdzie mąż już nieraz chodził z bólem pleców. W kręg-clinic postawili mnie na nogi :) Wolę nie ryzykować z leczeniem na własną rękę.Z kręgosłupem nie ma żartów.

 • natka_01

  Oceniono 8 razy -6

  Witam, mam w rodzinie dziecko z podejrzeniem choroby Pethersa, trochę o tym czytałam i dowiadywałam się, konieczne będzie leczenie szpitalne i zastosowanie specjalnych gipsów bądź aparatu ortopedycznego lub też operacja, chciałam zapytać o opinię szpitala Orthos w Komorowicach, może ktoś był i może się wypowiedzieć z własnego doświadczenia.

 • remik227

  Oceniono 12 razy -6

  Ja zaopatrzyłam się z powodu nadwyrężenia mięśni w jeden z masażerów leczniczych.
  Masaż limfatyczny może być przydatny w przypadku obrzęków, urazów sportowych lub u osób mających słaby układ odpornościowy lub tych, którzy cierpią z powodu braku energii.
  Kupiłam jeden z tego sklepu: kredos.pl . Serdecznei polecam :)

 • justynaxyz

  Oceniono 8 razy -8

  Witam, szukam dobrego gorsetu ortopedycznego na szyjny odcinek kręgosłupa. Niestety, cierpię na nawracające dolegliwości bólowe, a gorset pomaga złagodzić bóle. Przydało by mi się więc mieć taki na stałe w domu.Chcę kupić gorset na stornie life-plus.pl bo słyszałam, że to rzetelna firma. tylko nie wiem na jaki model się zdecydować, może jest tu ktoś, kto się na tym zna i mógłby mi coś doradzić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX