Komentarze (101)
Suplement MMS uleczy raka i malarię? Na razie zajęła się nim policja
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Zenon

  Oceniono 6 razy 4

  jak każdy niedowiarek znajdujący sie na stronach gazeta.pl- sprawdzam !

  http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/suplementacja/381-mms-cudowny-suplement-mineralny.html

  przyznam , ze ciekawe! zwłaszcza to testowanie w Afryce i na więźniach...

 • an_konta

  Oceniono 2 razy 2

  To w końcu MMS jest szkodliwy , czy nie? Pomaga w chorobach czy nie? Bo szanowna Gazeta tego jednoznacznie nie stwierdza, a wiele leków , które nie mają polskiego certyfikatu jest stosowanych z powodzeniem w innych krajach gdzie te certyfikaty mają. np czopki i maść na hemoroidy - Anusol ( dostępna` w całej Europie - poza Polską)Widocznie niektórzy producenci nie chcą dać w łapę polskim decydentom!!!

 • brochuf

  Oceniono 1 raz 1

  Kilka lat temu wysłałam emaila do wrocławskiego sanepidu z prośbą o wyjaśnienie w sprawie zastosowania leczniczego MMS i otrzymałam odpowiedź, że to nie wchodzi w zakres ich zainteresowań i że powinnam zwrócić się do wojewódzkiej izby lekarskiej. Od nich w ogóle nie otrzymałam odpowiedzi ;)

 • naprawdetrzezwy

  Oceniono 5 razy 1

  „Nasze publikacje obnażające internetowe kłamstwa, nawet handel substancjami ewidentnie szkodliwymi dla zdrowia”

  Dobra. Uwierzę wam, gdy zaczniecie kampanię walki z braniem pieniędzy za modlitwy w intencji uzdrowienia przez figurki czy przez tłustawych pederastów i pedofiów.
  To co? Dacie radę?
  Moglibyście dumnie pisać, że to dzięki waszym publikacjom...

 • Gość: dafi39

  Oceniono 1 raz 1

  ja też raz kupiłem w promocji 2 opakowania na odchudzanie jak to dostałem to musiałem wywalić smród by niesamowity a tabletki wyglądały inaczej niż na fotkach
  i ponad 200 zł w plecy bo nie szło się skontaktować z firmą

 • ugrydul

  Oceniono 9 razy 1

  Nie stosuję takich świństw. Dzięki regularnym modłom do Santo Subito udało mi się wyleczyć grzybicę, wszy, hemoroidy i sraczkę.

 • Paweł Sadowski

  0

  Co za strona, zamknąć, ukarać a ocalić tylko siebie. Nie znacie sprawy, lub bronicie tych, którzy na tym tracą. Sam zażywam MMS i dzięki temu funkcjonuję. Z poważaniem

 • Andrzej Spryciak

  0

  ..moja zona miała raka to ją wyleczylo...nie wierzę gw bo to kasa nimi rządzi i to nie jest w i nteresie korporacji farmaceutycznych by ludzie zostali wyleczeni...gw zakapowala na policje a jak chemioterapia kosztowna zabija to czemu nikt o tym nie doniesie na prokuraturę? ???....

 • swietyna

  0

  A Czerwony Krzyż wyleczył tym MMS 154 przypadki malarii..
  www.youtube.com/watch?v=FrwZN1cPfX8

 • janamak

  0

  Ja Mirek wciskam ludziom ciemnotę i handluję MMS-em na dobre. ZAwsze mam w Krakowie upusty buahahaha ! Kilka kropel MMS-a kilka kropel cytryny i już człowiek wyleczony. Buahaha jacy ludzie sa naiwni ! Ja natomiast mam 150 złotych w kieszeni za kazdym wyjazdem po MMS do Krakowa.

 • Gość: bb

  0

  Poczytajcie o metodzie NIA ashkara

 • Gość: nick

  0

  na tych też trzeba uważać :

  procreate.700pozwanych.pl

 • gintautas

  0

  a czytelnik to kto?absolwent kursow pielegniarskich?kraj totalitarny.atu jszcze policja ma decydowac czy leczyc ssie aspiryna. uwazajcie na zyczliwych durniow-spolecznikow!

 • Gość: wróżka

  0

  proponuję sprawdzać wszystkie leki i suplementy wahadełkiem, czy nam ich zażycie wyjdzie nam na zdrowie czy nie ;-)

 • Gość: E

  Oceniono 4 razy 0

  Oj tam oj tam - w wielu aptekach można kupić „srebro koloidalne”, które nie dość, że bezwartościowe jako panaceum na wszelkie choroby, to jeszcze może wywołać argyrię. Geniusz podobnego sortu - skoro chlor zabija bakterie i po umyciu kibla roztworem podchlorynu sodu tenże ładniej pachnie to zróbmy roztwór do spożywania i się tym leczmy.

 • gregoson

  Oceniono 8 razy 0

  Ktoś się dziwi, że ludzie sięgają po niesprawdzone ,,cudowne" leki? Przecież Polska to najlepszy kraj dla wszelkiego rodzaju producentów pseudo leków. Wystarczy spojrzeć na reklamy. Farmaceutyki na wszystko : od bólu głowy do ,,leków" na serce. Dlaczego tak się dzieje? Wystarczy udać się do lekarza i usłyszeć kiedy można się dostać do lekarza specjalisty. No to się ludzie leczą psim sadłem i kocimi skórkami.

 • Gość: Wojox

  Oceniono 58 razy -2

  Dlaczego nie idą do wiezienia ludzie promujący chemioterapię. To nazistowski wynalazek. Na 1000 ludzi 2 osoby ma szanse "wygrać" z rakiem. Mam nadzieje iz wasza strona poleci pierwsza do odstrzału.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  NaClO2 - smacznego i powodzenia. Silni - przetrwają, choć nie bez szkody dla organizmu, a słabsi? A kto się takimi przejmuje, może poza rodziną, bo wydatki na pogrzeb... Smacznego. Tylko - jeżeli nawali wam cały układ trawienny - nie mówcie lekarzowi, żeście się nim "leczyli"... bo was wyśmieje. I wyśle do "znachora od mózgu" a skończycie u grabarza...
  Ciekawostka - tak głośno rozreklamowane swego czasu "przeciwutleniacze", mające CUDOWNE działanie przeciwnowotworowe - a teraz SILNYM UTLENIACZEM - leczenie raka? I to z dodatkiem CHLORU, będącego również silnym utleniaczem? (także TRUCIZNĄ) Dla mnie - BOMBA...

 • szary_user

  Oceniono 14 razy -4

  Powiedzmy sobie szczerze: skoro jakaś jednostka faszeruje się środkami wątpliwego pochodzenia, czy innymi suplementami albo homeopatią, to lepiej dla gatunku żeby się tym specyfikiem struła i wyeliminowała z puli genowej.

 • vontomke

  Oceniono 18 razy -4

  Lepiej napiszcie coś o e-papierosach, nastała durna, pedalska moda na to, a w rzeczywistości to także truje płuca: www.medicalnewstoday.com/articles/249784.php

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX