Uciążliwe bóle głowy stały się codziennością

Mam 29 lat od ok. roku dolega mi ból głowy. Jest to ostry , kłujący ból w skroniach. Byłam u lekarza rodzinnego, który skierował mnie do laryngologa i neurologa - okazało się że pod tym względem wszystko jest ok. Ale ból nadal nie ustępuje , wręcz stał się moją codziennością i przyzwyczajeniem . Do tego doszły objawy takie jak : zawroty głowy, omdlenia (2x), krwotoki z nosa, zaparcia, sucha skóra, łamliwe paznokcie i włosy, zwiększona potliwość. Robiłam wyniki i wykluczono anemię i niedoczynność tarczycy, jedynie stwierdzono iż ten wynik jest trochę zaniżony : PLT : 155 <150-400>. Nigdy nie miałam kłopotów zdrowotnych i zdaje sobie sprawę że może to być błaha ''sprawa'' jednak objawy stały się dość męczące, a ból głowy irytujący . Nie wiem być może brakuje mi tylko jakiś witamin, minerałów itp. a chciałabym poczuć się lepiej. Dodam że nie przyjmuje żadnych leków, oprócz magnezu i zapobiegawczo Rutinoscorbin aby unikać przeziębień.
Od redakcji:

W naszej ocenie odpowiedź na to pytanie można już znaleźć w serwisie pod hasłem ból głowy , szczególnie w tekście Ból głowy - powiedz gdzie i jak boli.

Przypominamy, że porada nie zastąpi wizyty u specjalisty.

Więcej o:
Komentarze (1)
Uciążliwe bóle głowy stały się codziennością
Zaloguj się
  • Gość: salaMamandra

    0

    Witam,
    mam 27 lat i miałam podobne objawy - podejrzenia diagnostyczne przedstawiały różne wersje: od chronicznego zapalenia zatok poprzez niedoczynność tarczycy i cukrzycę..... Byłam zdezorientowana a objawy utrudniały mi codzienne funkcjonowanie w pracy i w domu.
    Sprawa się wyjaśniła, kiedy trafiłam na diagnostykę do specjalistów z ośrodka Helimed w Opolu (mają też siedziby w Katowicach, Sosnowcu, niebawem w Żorach). Tam miałam badanie rezonansem magnetycznym na takim nowoczesnym sprzęcie i tego samego dnia wyniki. Leczenie należy zacząć od odpowiedniej diagnostyki, żeby uniknąć "leczenia w ciemno" albo szukania pomocy na forach internetowych ;) Pozdrawiam!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX